Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

S1M

Ahojte, ja pouzivam hennu z DM a uplne v pohode :) Ohniva cervena a chyta pekne. Lenze rada by som vlasy o kusok zosvetlila a to sa da asi len prelivom. Mohla by som cca po 2 mesiacoch hennovania hodit na vlasy preliv? Zosvetlilo by mi to?

rew

idle> mne hodne opadavala aj vtedy ked som namiesala prilis hustu, robili sa hrudky a pri nanasani som pri prvych troch pramenoch vlasov zababrala cele umyvadlo a dlazku :) ked som pridala vodu, bolo to v pohode. Chce to trochu cviku ;)

LuciaSom

Áno, je to taký biely prášok. Stačí primiešať čajovú lyžičku a ak by to bolo málo, tak pridáš trochu viac. Uvidíš podľa konzistencie. Netreba preháňať, lebo z toho môžeš mať želatínu :)

LuciaSom

Ahoj, aby ti henna neopadavávala všade po kúpeľni, je dobré primiešať do henny napríklad guarovú gumu. Dostať ju kúpiť v obchodoch pre celiatikov. A nejaké výsledky by mali byť vidieť už po prvom hennovaní, ale nechaj ju pôsobiť aspoň 3 hodiny. Tiež závisí, akú kvalitnú hennu máš. Tú z DM nekupuj.

idle

No baby, tak som vyskusala Hennu. Prvykrat v zivote a ostala som dost znechutena z toho, ako nepohodlne sa s nou manipuluje. Mala som to po celej kupelni. Samotne upratovanie mi trvalo dlhsie ako nanasanie na vlasy. A stale mi to vsade pada, aj do taniera od polievky. Vraj to mam mat na hlave aspon 3 hodiny, ale ja som uz po hodine mala dost. Mate na to nejake zlepsovaky? Lebo toto je na obesenie...zlata chemicka farba :D Viem, ze skodi, ale co sa pohodlnosti tyka, neda sa to s hennou porovnavat. Po akej dobe vidno vysledky?

peppy

ahojte baby....rozmyslam nad hnedou hennou z DM....citala som, ze nie je moc dobra lebo moc nefarbi, ale to by mi nevadilo, kedze nechcem menit rapidne farbu vlasov....len by ma zaujimalo ci vam nechytala nejako vtipne napr. na zeleno(ako som to uz v jednom prispevku citala):D a okrem toho, ze moc nefarbi tak mate este nejake negativne skusenosti s nou?

rew

ahoj :) chcela by som skusit lush ale tych 270 korun ma celkom dost odradza :) nie je tu niekto z KE kto bude v blizkej buducnosti objednavat a chcel by si podelit postovne? :)

marioneta

ahoj baby, rozhodla som sa skusit hennu, vedeli by ste mi poradit kde viem kupit najkvalitnejsiu? ci je lepsia kremova/praskova a ak chcem docielit tmavohnedu farbu a teraz mam take svetlohnede, mala by som si kupit uz skor ciernu hennu?