Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Suphotam12

Tak objednala som si henne color hnedu, som zvedavaa co to bude zac :)
Chcela som sa este opytat...kolko tej henny treba pouzit? Vlasy mam pod plecia...tam pisu ze celych 100g ale napr tie z DM su myslim ovela mensie okolo 40g a vraj uplne stacia. Viete mi poradit prosim? A este otazocka. Akym stylom si to nanasate? prehnete sa cez vanu a tak? alebo stojite pred zrkadlom a idete pramen za pramenom? dakujem este raz:)

nightmare281

mirka 23 dakujem za radu chcem si objednat tu hnedu hennecolor ale je vypredana. mozno skusim tu mahagonovu. alebo rozmyslam nad tou ciernou ale trochu sa bojim jak by to vyzeralo :)

Kikaa

Ahojtee... minule som si kúpila bezfarebnú hennu na vlasy..tú z DM-ky...lebo mám vlasy poškodené,rozštiepené,suché a lámavé..atď :D..a chcela by som sa spýtať že ak si ju budem dávať pravidelne každé 3 týždne tak mi to pomôže?..zlepší sa mi kvalita vlasov?..a po druhé...neviem či som to dobre rozrobila... bolo to také zrniečkavé..aj keď som ti to oplachovala akokeby som si dávala dole piesok z vlasov..to je v poriadku či som to zle rozrobila? :D

mirka 23

inkognito, ja som mala zelený so žltým vrchnačikom, možem odporučiť, vlasy sa velmi pekne lesknú po ňom a hlavne toho šamponu stači uplne maličko aj na dlhe vlasy, takže vydrži velmi dlho.

mirka 23

nightmare, daj si hnedu, ale určite nie z DMka, Hennecolor hnedá chyta velmi pekne, to je nebo a zem. Tu chemicku ti bude stale trocha vidno, ale budeš to mať jednotnejšie. A čim viac budeš hennovať, tým lepšie ti to chytí. A hlavne nechaj pôsobiť minimalne 3 hodiny.

Sjúzan

Precitala som si uz mnozstvo clankov ohladom henny a klasickej farby ale stale si niesom ista. Mozem si teda davat na vlasy bezfarebnu hennu ak si farbim chemickou farbou? Podla toho co som sa docitala ano, vraj tam nieje riziko ako pri farebnej. Ako to teda je? Dakujem

nightmare281

ahojte chcela by som vas poprosit o radu. mam tmavo hnede vlasy ale mam v nich este taky cerveny nadych od chem. farby je to takych 5-6 mesiacov.vrch mam uz odrasteny (tmavo hnedy) a zas konce vlasov mam trochu do rysava od slnka. uz som si davala dva krat bezfarebnu hennu z DM na regeneraciu lebo mi dost padali a lamali sa vlasy. je to super vlasy mi uz tolko nepadaju. len by som si teraz chcela dat hnedú len na take zjednotenie farby. chyti mi to na tie cervensie aj na tie odrastene rovnako? alebo tam bude stale vidiet ten rozdiel? ak niektora farbila hennou tmave vlasy budem rada ak mi napise skusenosti :)za nazory vopred dakujem.

rew

Inkognito> od yvette som mala naturado gastanovy, mozem odporucit, najblizsie si chcem objednat pomarancovy. Okrem toho mam odskusanu laveru pomarancovu a ruzovu, obe super. Z alverde som skusala sampon na hnede vlasy a este tusim marhulovy, ani jeden mi nerobil dobre, ale inak som na alverde sampony pocula dobre ohlasy, tiez im este chcem dat sancu.