Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Janka222

s ciernou sice skussenosti nemam,ale najkvalitnejsia henna je z lush.cz :-) je sice drahsia,ale je super.ja pouzivam cervenu.kamoska mala hnedu a aj jej to super chytilo. a vlasy mame ovela zdravsie,takze odporuuucam

kindervajko

Ahojte, mám na vás otázku :).. S hennou nemám ešte žiadne skúsenosti, ale chcela by som si dať čienu, lenže neviem ako chytí. Vlasy mám skôr tmavšie bledo hnedé (ach no, tá farba.. :D).. A ešte či by ste mi odporučili aj nejakú značku, lebo som napríklad v DM Markte majú len takejto značky www.naturshop.sk a neviem či je kvalitná, lebo je dosť lacná.. Za radu vopred ďakujem :)

Sapphyre

momentálne mám chemickú farbu stredne medenu ale mám to tmavšie. kúpila som si hennu medeno cervenu z DM.. chcela by som ziskat taku rysavu farbu.. viem ze na prve razy sa mi to nepodari.. ma uz niekto skusenosti z tymto odtienom? dakujem

Suphotam12

Ja by som sa chcela este raz opytat ak mi viete poradit niektora ake mnozstvo henny si treba zamiesat ? Je potrebne celych 100g henny alebo staci aj menej? dakujem

[zruseny1]

suzai...mas skusenosti s hennou od nich?
ja mam nacate akurat polkilove balenie, hmm..ale laka ma vyskusat aj inu hennu :))) keby nas bolo viac, tak by som si asi objednala tiez

Suzai

kočky, nechcete si niektora objednať hennu z hennaforhair.com? ja sa chystám, jediné čo ma odrádza je vysoké poštovné - 40 USD, takže ak by sa to dalo rozdeliť... bolo by fajn :)

[zruseny1]

dievcata, som blba alebo len slepa? :)
na tej stranke hennayvette bolo forum, kde bolo strasne vela uzitocnych rad... preco to forum nikde neviem najst?