Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mkfk..

ked si hennu neviete davat na vlasy tak to ani nerobte a nepiste ostatnym az si ju nedavaju len preto lebo vy si ju neviete dat!

wawawa

baby, ako mám použiť Orech? mám to zmiešať s hennou a potom je postup ako obvykle, alebo najprv si mám dať jedno a potom druhé? :-/

hennnnna

Ahojte baby, ja som si asi pred pol rokom kupila hennu tu na nete od yvette, no stale sa ju bojim pouzit, lebo sa bojim ze sa mi to uplne nevymyje a zostanu mi odrasty(nechcem si hennovat pravidelne, chcela som to len ako experiment) ...v okoli nepoznam nikoho kto si henuje a preto by som ju rada predala..ide o hnedu hennecolor z povodnych 100g ostalo 80g(raz som si to isla miesat no nakoniec som to zahodila), tmavohnede indigo(z povodneho 250g ostalo cez 200g) a cierna pakistanska henna cele balenie 100g...ak ma niektora z vas zaujem tak sa mi ozvite na mail...10e vratane postovneho

lucka;)

Ahojte :) Ja mám tiež skúsenosti s hennou. Môžem len potvrdiť, že kvalitnú hennu nájdete len na internete (alebo v špeciálnych obchodoch). Henna z DM-ky je veľmi drahá, predáva sa v malom množstve a ešte k tomu to nie je pravá henna. Ja si ju objednávam z internetu ( -odkaz odstránený- )a som veľmi spokojná :) istú dobu som si dávala hennu, potom som si vlasy chemicky zafarbila na ryšavo, ale mala som už odrasty a nechcela som si znovu ničiť vlasy chem. farbou, tak som znovu prešla na hennu..medenú :) bála som sa ako mi to chytí, ale je to veľmi pekné a o kvalite vlasov ani nehovorím :) pridala som si tam mletú červenú papriku na zvýraznenie farby a olivový olej, aby som nemala suché vlasy a rozštiepené končeky :) takže hennu môžem len a len odporučiť :)

[zruseny1]

rew ja takisto :D henna asi 11 mesiacov..lenže ja som teraz naposledy spanikárila, keĎ mi to tak tmavo chytilo..pretože niektoré vlasy mi ostali hnedé, zvyšok čierny....tak ja blbá som si bachla chemku- čiernu, aby som to nejak dorobila:(( mohla som počkať..teraz sa toho už nezbavím:D

rew

Inkognito> mala som chemicku ciernu a asi 10 mesiacov pouzivam indigo+henna. Nechavam si teraz dlhsie vlasy tak som rozmyslala ze mozno nejaky teplejsi odtien, ale asi zatial predsa len zostanem pri tej ciernej a budem uz dofarbovat len odrasty, uvidim co to casom spravi s dlzkami, ak sa to bude aj tam vymyvat tak dam len hennu mozno :)

[zruseny1]

ty máš načierno hennované dlhodobo? fuha, neviem, som čítala že dlhodobým hennovaním sa tá farba stáva dosť trvácna, tak neviem za akú dobu by si sa jej zbavila..
spomínali baby aj nejaké odstraňovače, ale klasickej farby, neviem ako by to zareagovalo na hennu... a teba už omrzela čierna keď nad tým uvažuješ? :)

rew

Inkognito> neboj indigo kym ho nemas viac vrstiev sa po par umytiach vymyje :) mozno si nakoniec tak zvyknes ze nebudes chciet aby sa vymylo ;)
Inak - rozmyslala som ze prejdem na cistu henu a zaujimalo by ma ci je mozne vytiahnut ciernu z vlasov farbenych indigom dlhodobo.. mate niekto skusenosti..?

[zruseny1]

eh, dievčatá, ďakujem zlaté ste, ale už si zvykám...no hej, viac indiga som dala, ako bolo potrebné:) ale zmena neuškodí však? :)