Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

[zruseny1]

dievčatá, nechcela by niektorá z vás hennu? mám balíček karishmy, iba som ho otvorila zo zvedavosti, potom orech a hennu medenočervenú... poslala by som to zadarmo, potrebujem sa toho zbaviť, lebo viem že ak to nevyhodím, zase s tým budem experimentovať, no chcem s tým seknúť:)

gloss

rihanna - mali v auguste dovolenku :) ja som si tiež objednávala presne 07.augusta a čakala na balíček a nič tak som napísala mail a nič, už mi to bolo podozrivé nakoľko vždy prišiel tovar načas tak som kukla na ich stránku a tam oznam, že majú dovolenku a obj.z augusta budu zasielať hneď začiatkom septembra takže tak... :)

terrry

Chcela by som si dať medenú hennu. Teraz mám svoju pôvodnú farbu takú hnedú, ale skôr takú bledšiu s odleskami do zlata, zafarbilo by mi to do ryšava? Pretože nechcem určite nič také bordové ale oranžové. A Bolo by mi to vidieť?
Mám asi také vlasy, možno trošku bledšie niekde a viac dozlata www.syoss.sk

rihanna

tekvicka: ano malal som dokončený proces, asi štyri krorky sú to a prišiel mi aj mail, že objednávka je potvrdená.

tekvicka_

to rihanna: a mas dokonceny cely proces objednavky? lebo je mozne ze nie a tym padom oni nic nemaju. ja som objednavala a bez problemov vsetko prebehlo rychlo tak si to skus pozriet

rihanna

Ahojte, chcem sa spýtať či objednávate francúzsku hennu od yvette. Objednávala som prvýkrát a už je to pomaly mesiac a stále mi neprišla ani mi neodpovedajú na maily. Som sa tam zaregistrovala a mám to aj v nákupnom košíku tak neviem kde je chyba. Viete mi poradiť? Telefonický kontakt som nenašla. Ďakujem