Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

jankaaaaaaaaa

ja o tom viem ze tam musi byt casovy rozdiel minimalne 4-6tyzdnov, len ide o to ze ako to bude potom vyzerat ked si na chemicky farbene vlasy dam hennu

LETICIA

jankaaaaa vidis ja ti zrovna poviem nieco tu co nevies, ako ty mne s lexaurinom, nesmies farit s hennou vlasy po chemickej musis mat odstup od farbenia aspon mesiac,

jankaaaaaaaaa

ma niekto skusenost s nanasanim henny na chemicky farbene vlasy? ako to potom vyzera?
farbim si asi rok vlasy na cerveno s chemickymi farabami. chcela by som prejst na hennu, len neviem ako to dopadne

lili942

Ahojte chcem sa spýtať na použitie henny,pretože som si už prečítala toľko receptov na použitie že až.kúpila som si hnedú hennu na bionatural.sk a vlasy mám tmavé gaštanové ale chcela by som ich ešte tmavšie,čo teda pridať a koľko si to mám nechať pôsobiť?

rihanna

gloss: aj som si myslela, že možno aj majú dovolenku alebo čo. No nakoniec som objednala tú istú hennu z bionatural a prišla za pár dní, takže super, no dnes som si ju dávala ale zrejme zle. Až teraz som to pozerala na youtube a majú to ináč. Ja som to mala asi husté lebo mi to ostávalo na rukách a také suché to bolo, ledva mi to chytilo na vlasy, asi z toho nič moc nebude:(

Nicky22

ok tak potom ak by to cervene nechcela, tak mi napis :) popripade mi tam hod aj link nejaky na to, nech vidim co to je a jak to vyzera :) dakujem pekne.

[zruseny1]

nicky aj tá karishma je červená, iba je to iný druh henny podľa mňa, alebo značka, ja už ani neviem :)
no veď uvidím, čo mi povie tash, idem jej akurát napísať

Nicky22

no ved jasne, ja som tak myslela, ze keby nechcela vsetko, tak sa "podelime" ale ja som mala skor zaujem o tu cervenu, takze asi nic no :) aa chcem sa spytat, na co je ta karishma?

[zruseny1]

nicky, tash bola prvá..tak neviem no... inak na tú medenočervenú som ukecala kamošku, takže tú už teda nepošlem, ale orech a karishmu áno...
tash, pošlem ti mailík, dneska navečer, teraz musím frčať, ale určite sa ti ozvem:)