Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

lulu22

Heatherka, inko, teraz som prišla na to, že máš pravdu s tými mokrými vlasmi, je to lepšie.. ako ja som si umývala síce deň predtým, ale keď mi to sestra robila, mokrila mi vlasy kávou, čo mi zostala :D a fakt sa to lepšie natieralo a asi sa stanem i ja na tom závislá:)
len vždy musím zohnať obeť, čo mi to bude robiť :D

inko, teda "osud" ťa odzávislačil.. a ty si si dávala akú hennu, keď ti to zafarbilo na čierno???

Ja som tiež spokojná s odleskom, na dennom svetle to je krásne hnedé, ale pri korienkoch mám taký pocit, že to mám jemne zrzavé :D ale nevadí..

Elena11

Ja som akurát tento víkend hennovala na hnedo a som spokojná. Mne chytila pekne na hnedo, odlesky len minimálne, len na priamom slnku.
Čo sa týka BIONATURALu, tak s nimi som veľmi spokojná. Hennu si vždy objednávam od nich a príde mi behom 3 dní domov.

Jery_L51

ok dakujem.. hennu som ešte nemala a ked ja taka akcia idem vyskušat.:)inak dakujem že si to zverejnila asi by som objednala inde a o dost drahšie vzhladom na to že jej potrebujem vela..:)

Heatherka

maju tam limit, ze do 14 dni. sa mi zda. ale podla mna do par dni. Ked objednavku preberu do 24 hodin tak do troch dni by to malo byt doma, resp. na poste

Heatherka

a nasla som hennu aj na predajbylin. sk ale hnedu som nenasla, iba cervenu a neutralnu :( a je dokonca lacnejsia a 2x vacsie balenie. skoda, ze nie je hnedaaaa. joj. a tu je taaaa co je jedna zadara :)

-odkaz odstránený-

hej, zaujimava, ale tak sa mi uz nechce :( sama latincina.

*inko

posli link na tie konkretne henny, nechce sa mi to tam preklikavat :D

botanika? :) a ja by som povedala, ze to je celkom zaujimave :))

Heatherka

aa etse, ze je tam, ze henna cierna. to existuje cierna ??? ci to je len, ze nejaka bezfarebna henna a do nej primiesane indigo ?:Dpotom by som zmiesala hnedu s tou ciernou a mozno by bolo z toho, ze tmava hneda :D

Heatherka

ahojte :) no idem si objednat hennu z bionatural.sk . myslite, ze Brun Henna Powder, Henné Color 100g - Hnedá je dobra ??? a hlavne HNEDA ?:D maju teraz akciu, ze 2+1 zadara :)

Heatherka

inko zaujimave to nie je, co sa ucim :D ale je to botanika :)

astaroth, zatial skusenost s indigom nemam ale chcem ho skusit. boli hlava ??? to vazne ??

a praveze od henny padaju vlasy menej :) a to som ju mala len 2x a viditelna zmena. asi o 50 percent.