Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

fazula gula

neviete niekto nieco o rashmi herbal henne ??????????????? sestra si ju dala na hlavu a strasne rychlo farbi pokozku do zlta...to si nestihnete ani zmyt

Astaroth

Ahojte baby, uz rok pouzivam hennu a pomalinky sa zbavujem chemie. Ale mam dilemu, ci pri henne zostanem aj nadalej.kedze pouzivam indigo, hrozne ma z neho bolieva hlava uz po pol hodine od nanesenia a citala som kdesi na nete, ze aj ine dievcata to mavaju. ako proti tomu bojujete vy? A druha otazka: nemate pocit, ze z henny vypadavaju vlasy viac?

*inko

ano indigo :DD

ale čo, kúp si celé:D

jaj ani nehovor, ja mám teraz tiež pauzu
a čo zaujímavého sa učíš? :)

Heatherka

ahojte:)

no ja nemam az take dlhe vlasy (troska pod lopatky) cize mne sa aj mokre hennuju celkom dobre:)
inko, ty si is dala indigo, ze ti to chytilo na cierno ???? to preto mam opatrne s tym indigom ?:D
ja som chcela si hned prehenovat vlasy, ked som uvidela tu cervenu ale uz sa mi vyzmyvava, cize hennovat sa bude tak o 2 tyzdne :)

inac mam strasne zosvetlene vlasy.snad ta tmavsia mi chyti tmavsie, lebo to fakt nevyzera dobre. ked echyti tmavsie zozeniem indigo:D ale neviem, ci sa mi oplati kupovat cele, co ked sa mi to ani tak nebude pacit ?:D boze vymyslam :)

joj treba sa mi tak strasne vela ucit :( teraz mam pauzu.

inacc toto je super stranka :) www.hennanavlasy.eu

nicky mna napadla este skorica :) a moze to dobre voniat. aspon to prekryje ten smrad henny :D

*inko

lulu, ja som si hennovala vlhke vlasy, predtym umyte...lebo vraj sa tie vlasy lepšie roztvoria a lepšie tú hennu potom spapajú

jaj neodpovedala som na otazku :D no zabudla som... takže sekla som s tým, lebo mi to raz chytilo nedobre na čierno (polka vlasov)...a potom som sa zľakla a dofarbila to chemickou čiernou:D
takže teraz mám chemiu :-/

nicky..hmm..nič iné mi nenapadá, povedala si všetko, možno ešte trošku nejakého olejčeka pridaj

Nicky2222

Ahojte baby.zajtra si idem asi hennovat :) pocula som,ze cez kramy by sa nemalo s vlasmi nic robit, lebo to nebude mat taky efekt ako ma .. takze to chcem este stihnut :) hennu mam cervenu :) vlasy na slnku rysave :) ale inak hnedo-cervenu no take to je zmiesane :d ale chcela by som mat viac rysave.tak co si mam dat este do henny? citron,papriku, nechat odstat par hodin hennu + zaliat to ibistekovym cajom.mate este nejake rady? :) dakujemm

lulu22

Heatherka, neviem asi ale predstaviť hennovať mokré vlasy..to musí byť ešte pracnejšie :) ja som skôr myslela, či musia byť čisté, napr.deň vopred umyté, abo môžu byť aj dva dni neumyté a mastnejšie..
čo som pozerala videa, tak byby si farbili cely pramen vlasov, zatočili a k tomu pridávali ďalšie pramene..nie ako pri klasickom farbení, kde najprv začíname korienkami a až potom končeky..
dúfam, ze sa mi na druhý krat prekryjú šedinky lepšie, bo na prvý krát to nič moc..majú taký jemne hnedooranžový nádych :D

Heatherka

lulu ja som citala, ze najlepsie si je umyt vlasky, nechat preschnut a hennovat hned mokre.
hm, ja to mam v takej nadobe, co vyzera ako tie nadobky s farbami na sklo a aplikacia je super. si to dam na cesticku vlaskov, s rukavicou pototo :D prehodim vlasky a dalsia cesticka :) a taaak dodokola. potom davam na konceky.
dala som si zltkovo olivovo olejovy zabal. poriadne vela a musim klop klop, ze vlasky uz nemam take suche a nesvrbi ma tak hlava :D a nemam tolko suchych supin :) asi natom nieco bude, ze farbene vlasy chemickou farbou to strasne vysusuje. snad raz prestane :)

ja si myslim, ze pri castom hennovani to pekne prekryje sedinky :)

inko no hej cely citron, uz nabuduce urcite nedam :) mozno aj tem mi strasne vysusil vlasy.

a tiez som citala, ze ten, kto chce aby mu farba dobre chytila natmavo ma nechat rozrobenu hennu 4 hodiny v teple, zakrytu foliou.vyskusam :)

lulu22

inko, ty závisláčka, ani si neodpísala na otázku :D
inak, našla som už hennovača na zajtra, sestra príde na návštevu, tak ju využijem :D
a je lepšie hennovať si umyté čisté vlasy?

*inko

lulu, nie, ta zmeska je dobrá iba kým leží v miske, potom na vlasoch je to veľmi také....nedobré :D ako ty vravíš, káva a hrudky :)