Plesne v tele

rtttt

ja mam plesne na oblickach , vraj sa mi oblicky zmensuju, prestavaju byt funkcne :( RNG - co na to? pls, mam nejake tablety s kokosovym olejom a okrem toho???

43

prepac evelina,otazka bola pre emu ,do coho struha zazvor,respektive ako ho konzumovat cerstvy,ci tak ako ty ,že ho len pozut a potom v akom mnozstve za den

43

cerstvy zazvor dosatnes kupit uz v takmer kazdom supermarkete.ja kupujem v kauflande.
ale chcela by som s aspytat eveliny ze ako ho konzumuje cerstvy struhany,do coho si to pridavas.lebo ja ho pouzivam zatial iba na varenie.porad prosim,rada by som vyskusala,dakujem

ema

Tiež mám candidu albigans premnoženú v tráviacom trakte a nemôžem sa jej zbaviť.Dokonca už mám aj tinitus viac ako rok, čo som doposiaľ nemala.
Tak asi pred rokom som bola preliečená Nizoralom.Z časti to pomohlo a už je zase tu. No tie sprievodné príznaky sú dlhodobé.Nemôžem sa z toho dostať. Dá sa to vôbec vyliečiť? Zatiaľ lieky neberiem.Strúham si zázvor.Ani zemiaky sa nemôžu jesť,ani chlieb /kvasený/.
A teda čo mám jesť? Aká má byť potravinová diéta?

evelina

musím sa pochváliť, žutie čerstvého zázvoru zrejme zabralo. Brucho uz emam nafuknuté, črevá su v klude, dokonca môžem v pohode zjesť jogurt a to predtym ma po nom prehanalo. Zaludok ma nebolí aj ked niečo zjem. Gynekologické problémy sa stracaju, super a na nohach plesen je už len taka mierna. Suche pery mam uz lenvecer. Tak struham si zazvor dalej. Uz som si na neo aj zvykla a znami sa cuduju, co to tak voniam :-))
tak držím vsetkym prsty, že objavite aj vy ten svoj liek.
este vsak idem na vysetrenia, lebo som objednana.

nymue

pravdepodobne mám v tele rozmnozene kvasinky resp. plesne. Doktrory mi robia testy na vsetko mozne, ked som im povedala o kandide, len sa usmiali a to bolo všetko. Viete mi niekto poslat na mail protikvasinkovú dietu ktorú ste držali a zabrala? môj mail nymue@azet.sk Moc ďakujem

RNG

Kvsne infekcie je treba vyhladovat, oslabit a vymiest a potom nahradit probiotikami.
Ziadnym inym procesom sa ich nezbavis.
Menovane doplnky na to uplne postacuju

bambussa

to s tym jablkom som robila a bolo to dobree.. probiotika a vlakninu beriem pravidelne, kokosovy olej mam, takze si musim zohnat este oreganovy olej. A to GSE su citrusy? lebo ja mam ekzem a citrusy nemozem. a ak budem poctivo drzat dietu a davat si kokosovy aj oreganovy olej, vyliecim sa aj bez liekov od lekara? lebo tomu sa snazim vyhnut za kazdu cenu ale ak sa mi to bude stale vracat tak asi budem musiet predsalen ist k lekarovi :(