Plesne v tele

stansun

ahojte, my sme si uz kupili kokosovy olej je vyborny lebo nema ziadnu chut a ani ho vobec necitit. Uz sme na nom aj varili a v jedle je to vyborne. Davame si aj probiotika pre istotu. Uvidime ako nam to pomoze ale urcite dam vediet.

RNG

Na plesne na kozi je dobre koloidne striebro, na plesne v tele ale nie je, lebo sa v zaludku kyselinami jeho ucinnost znacne znici.
Kokosovy olej, oreganovy olej a GSE sa kyselinami neznicia

evelina

bambussa, aj ja som prestala jesť sladke a uz 2dni zujem zazvor. vraj ma dezinfekcne ucinky na čreva. ale uz neviem, co mam jest. dnes som mala len zeleninovu polievku cely den. buduci tyzden idem na gastroskopiu a kolnoskopiu. moc neprijemne, ale co uz.

bambussa

tak to bude kandida, evelina.
no, raz mi dal na to gastroenterolog Nizoral tabletky a pomohlo to ale iba na chvilu lebo som to brala len 5 dni a nedrzala som ziadnu dietu. Teraz som si povedala dost a drzim dietu protikvasinkovu - ziadne cukry, nic sladke, ani ovocie, med, nic, velmi obmedzene bielu muku, cize vsetko z nej, a obmedzene aj ryzu, zemiaky, vlastne vacsinu mojej stravy teraz tvori zelenina, jedno kysle jabko denne, acidko alebo zakvas, kuracie biele maso. napriklad na veceru si robim udusenu zeleninu s lyzickou ryze zmiesam ako na rizoto, ale tak ze viac zeleniny ako ryze. no a zda sa mi ze to pomohlo. Plus objednala osm si kokosovy olej, vraj to je take ucinne ako tabletky. tak uvidim a ked to neprejde tak zajdem aj za lekarom..

evelina

bambussa, casto citim len tak bez príčiny akoby som mala chripku a bolia ma vsetky svaly. Ked dlhšie chodím, tak na druhý den sa ledva hýbem a v noci mám sklbkanie na nohách.Citim bolesti v okolí pupka, asi 2hodiny po jedení a mam často suche pery a pokožku na nohách.No a po čokoláde a zakuskoch, to je katastrofa.

minka123

Mám podobný problém, už rok chodím s bolesťami brucha a hnačkami, nič mi nezistili, len že mám v črevách candidu (kultiváciou zo stolice). Lenže moja gastroenterologička povedala, že to má každý druhý človek, že to nič nie je, a moje problémy nie sú z toho. Takže stále neviem, z čoho mám tie problémy, no niečo mi hovorí, že to môžu byť tie plesne. Liečbu mi nedala žiadnu, ani diétu. Tak prosím neakú dobrú dušu, nech mi nalíše čo môžem jesť a čo nemôžem a čím sa tie plesne liečia. Čítala som tu o GSE, lenže ja mám alergiu na všetky citrusy.

bambussa

ake mas problemy so svalmi? lebo v tych priznakoch kvasiniek je aj bolest svalov bez priciny alebo pri mensom pohybe a problemy s travenim samozrejme.

evelina

Aj ja som brala antibiotika po potrate asi troje, lebo som mala silný zápal. Odvtedy mam všelijaké problémy so svalmi a s trávením. Nič mi nenašli. tie plesne mi ešte nezisťovali. len lekarka mi radí chlorelu a potom probiotiká. vsak to ale stjí aj dosť peňazí. A načo si platím zdravotné , ked musím kupovať na voľno liečivá a doplnky, aby som sa vyliečila ???? asi len za vyšetrenie...divné.