Plesne v tele

damian

Evelina, je prisna a lahsia protikvasinkova dieta. Pravdepodobne dodrziavas tu lahsiu formu. Avsak, pri akejkolvek forme sa odporuca JEST SUROVU ZELENINU, nie v polievkach. Polievky (okrem strukovinovych) maju minimalny vyzivovy uzitok. Telo potrebuje vitaminy a enzymy a tie sa uz pri teplotach viac ako 50 st Celzia NICIA. Aj zaparenim sa vacsina vyzivy v zelenine znici. Odporuca sa bud pit zeleninove stavy alebo celu zeleninu, alebo v kombinacii. Ak ludia mozu hryzt jablka (a pod), neviem, preco povazuju za zvlastne hryzt brokolicu, karelab, zeler a pod.

evelina

ema, ja som vylucila sladkosti, len obcas nejaky kolacik ,no cokoladu uplne. chlieb jem len ako hrianku. ale vacsinou som zatial na zeleninovych polivkach-mrkva,cvikla, zeler, petrzlen, cibula- a do toho davam ryzu. jem čerstve jablko bez supky.zemiaky jem obcas-1-2x do tyzdna, len tak same, pripadne v polievke. pomaly zacnem pridavat kvasenu kapustu alebo cerstvu.no a uz jem jogurty- skor biele zmiešane s ovocnymi. stale jem certvy struhany zazvor, len tak bez vsetkeho, kazdu hodinku, v mnozstve asi ako fazula.vareny ani vselijako upraveny uz nema taky ucinok. drzim prsty vsetkym.

damian

Este som zabudol, a mozno to bolo uz spomenute, ze na "odhalenie" latentnych plesni su nevyhnutne enzymy, ktore travia bielkovinovy obal, v ktorom sa plesne (a nielen plesne) ukryvaju.

florida

RNG??? prosim popis mi stravu, ktorej sa mam drzat pri plesiach v tele /oblicky/ ...neviem co mozem jest :( a cely den som uz nic nedala do seba, lebo neviem, co mi moze zhorsit, a co nie :( pls rychlo ..dakujem

damian

Diagnostika plesni, ak sa neprejaviju vonkajsie, nie je lahka. Systemicke plesne su zvycajne latentne (skryte, zakuklene) a je velmi tazke najst ich pri beznych vysetreniach krvi. Musi sa pouzit ziva krv a mikroskop tmaveho pola - vtedy sa plesne lahko odhalia. Taketo vysetrenia su na SK dostupne.

damian

V tychto troch clankoch (par kapitol z knihy o rakovine) je protikvasinkova deta -odkaz odstránený- Sice nazvy hovoria o rakovine, ale to preto, lebo kniha je o rakovine. Samozrejme, plati to vo vseobecnosti.

RNG

kokosoveho oleja treba vela, 3 lyzice denne, nie male tablety.
A 3x2 kapsule oreganoveho oleja s jedlom.
tiez GSE(60 kvapiek do litra vody) ,
alebo/a caj z lapacha, 1 lyzica kopcom do pol litra vody, varit pomaly 20 minut,prikryt a nechat luhovat cez noc, rano zliat, nefiltrovat, ochutit a postupne pit pocas dna.
Ja som osobne skombinoval lapacho a GSE dokopy.