Plesne v tele

bambussa

ja som brala antibiotika a odvtedy mam plesen v tele, aspon myslim, konkretne v crevach, to mi povedal gastroenterolog ale odvtedy som take priznaky mala viac krat a vzdy som si naordinovala tie lieky co mi dal on a preslo to ale stale sa to vracia tak neviem :( vie niekto poradit co mam robit aby som sa toho zbavila navzdy??

evelina

zrejme aj ja mamproblem s plesnami v tele. mne to tiež zistil liečiteľ. mam plesne aj na chodidlach, taky biely povlak a kozna mi dala aj 3 maste na to, ale tiež som zistila, ked si dam par dni diety, ze sa to stratí. iste to suvisí s črevami.

svetlana6

to mirka23: hej, aj ja som z toho smutna. konecne som zohnala cislo do luc. predajne (asi pred 2 tyzdnami) a pani mi povedala, ze GSE uz nemaju :( tiez som si kupila v lekarni citrovital, v tabletkovej forme, je to na 30 dni (2 tbl denne), stoji 180.-, tak uvidime..

stansun

salonka, najviac na maternici. A metodou takou zvlastnou mozno niektorym sa to bude zdat divne ale mala pres sebou neaky papiere a nad nimi kruzila neakych kamienkom. A vyslo jej, ze mam plesne na maternici. Ale my sa snazime o dietatko ale neako nam to nejde :-(