Ako zvacsit prsia?

sasenka

ja som tu nic o cibule nepisala ani o tabletkach ale o tom,ze ked si ich spevnia opticky sa zvacsia...urcite ...chcela som pomoct a ak tty tu pomoc nepotrebuejes nemusis sa obuvat do ostatnych prispevkov zaloz si temu chcem buzerovat:)trebars mozno ti tma dakto zacne pisat caw

claudia

no lenze inak to nejde, ty premudrela:DDD jasne tabletecky, cibula, pivo a este to tvoje zarucene cvicenie, jasne...som zabudla, sorac:D
teraz vazne, este mozno nejake druhy HAK, niektorym babam sa zvacsia prsia, to asi malemu percentu, ale podla mna ine riesenie nie je

sasenka

hej tak ked sa ddakto spyta ako zvacsit prsia tak asize vie ze sa da pastikou normlany clvoek to vie tak sa asize spyta na to ze ako inak nee?boze moj

sasenka

ta koren...,keby si ma videl a poznal:)valal by si ocami:D,...,ja som chcela pomoct...vlastne som sa tu pytala na dajaky krem aj davnajsoie som ti prispievala a plno ludi mi pomohlo tak som chcela pomoct ja tod vse:)

claudia

sasenka a to si zas odkial vycitala, ze niekto tu zalozil temu ako zvacsit prsia, ale bez plastiky??? zase si prikraslujes fakty? a chvalit si sa tu chvalila len ty, zlata moja...ja som sa obhajila len tym, ze u mna ta strata pevnosti nehrozi, kedze si tu naznacovala, ze budem zakladat nejaku temu, ci co:DDDD boze, sak si trapna...