Ako zvacsit prsia?

breza

19ajka19 ja mam 16 a to sa ti teda čudujem, že chceš zväčšovať 2ky. Co by som dala za to, keby som mala aspon normalne 1ky...

nella20

kasli na to, ze ich mas male...ja mam 20 nemam obvod ani 80.A viem ze toto sa uz urcite nezmeni.Aj mna to trapilo, ale priatelovi sa to paci...vraj su tak akurat do ruky aj do pusy =o)...potom zistis, ze s tym sa trpait nemusis a nemusis ani vyhadzovat peniaze za nejaku umelinu, ktoru treba aj tak po niekolkych rokoch davat spať dohoromady... normalnym chlapom sa nepacia ani umele nechty, a uz vobec nie umele prsia...to si namyslame len my

19aajka19

ahojte aj ja mam taky problem ako vy niekedy mi vadi ze mam dvojky a niekedy nie ,,,ale chcela by som vediet ako sa daju zvacsit bez plastiky a liekov...

.

pre vasu prestavu - mam len take zdurene bradavky co trcia inak nic. myslite ze kebyze priberiem to by pomohlo?? plastiky sa bojim...

.

babyyyy pomooooc... ja mam hrozne male kozy...:-(.. a to mam 16 rokov a normalnu vahu aj dostatok tuku. ale prsia ziadne :-((( pred rodinou si to nepriznam ale hambim sa za to hrozne... som nestastnaaa...

wakdek

prsia nijako nezvacsite ziadnymi liekmym ani nicim..jedine tehototenstvo pomoze alebo plasticka operacia..nic ine!!ja som sa rozhodla pre to druhe..tak si vyberte bud ostanete tehotne alebo na plastiku sestrite....alebo sa zmierte ze mate male kozy a zite dalej

cumil

vydrž ešte dva-tri roky a už móda prirodzených pŕs príde aj k nám. čím menšie, tým lepšie. športuj a pestuj si krásne telo, nám mužom sa to páči. prsia odlož do zásuvky, už na ne nie sme zvedaví.