Ako zvacsit prsia?

nathalia123

tak sa mi nejako zdalo, ja mam 21, ale moja sefka ma 30 a tiez drti na skusky, takze to je take meradlo pochybne..:-)

biologicka

kedze drtim na skusky, tak asi to nebude este tak vysoky vek :) ...jasne, ze sa spytat mozes, len je otazne, ci aj odpoviem :P

biologicka

co by som bola lenoska, sportujem ako sa da,ked je cas.. len eset skusky dorabam, tak to nie je idealne, ale cez prazdniny budem furt vonku :) ...uz sa tesim :)))

kostlivec

sasenka, nathalia, skusim asi radsej pomalycky tie kliky. lebo nemozem cvicit vo fitku na tych strojoch (mam urcite zdravotne problemy) no a kaslite na tieto baby :) saq je to uplne vtipne, chudatka nepochopili co ste chceli povedat. jasne ze od cvicenie prsia nenarastu len tak, ale aspon prsne svaly ich budu pekne drzat, budu mat krajsi tvar ale najma do buducnosti je to prakticke, ked telo ochabne postupne. nieco na tom urcite bude. tieto baby su asi lenosky, neradi cvicia :) majte sa. HOWK!

claudia

ja sa do nikoho neobuvam.len s tebou nesuhlasim a s tvojimi radami sa nestotoznujem, lebo mi pridu nezmyselne. tak prepac, princezna, ale nie vzdy bude kazdy s tebou suhlasit a zozerie ti to co mu povies alebo napises...jednoducho si na diskusnom fore, tak diskutujeme, ja sa neobuvam do prispevkov inych, ale ked niekto napise blud, tak sa proste ozvem, sorry...

biologicka

luxus, to nevies, ze pohadat sa da na vsetkom, opkial ma clovek chut :P ... a musis uznat, ze sa to niekedy haluzne cita