Ako zvacsit prsia?

patologicka

No ahoj Lolka, prepáč nedostala som sa skôr na net. Tak kde sme to skončili? aha že kde je estrogen? Značne množstvo je v s´´oji a vraj by ju chlapci nemali jest. Neviem čo je na tom pravdy ale asi tak. Môžem ešte zistiť nejake zdroje ak chceš.

malickasom

ja len tolko, ze pri posilnovani sa vam vyvori taka "medzierka" medzi prsiami co moze opticky prsia zvacsit. niektore baby co cvicia tvrdia ze sa im prsia zvacsili, ale mam kamosku ktorej sa riadne scvrkli od posilovania a nevyzera to dobre teda...

patologicka

Lolka ja ti to poviem neskor ked chces ale teraz musim utekat na trening. inak estrogen maju aj muzi ale iba v znizenej miere. je vedecky dokazane ze muzi ktorym estrogen chyba su menej spolocenski a aj v starsom veku byvaju este s rodicmi.

patologicka

haha no ja z vas nemozem baby.
Takze po prve: Rast a vyvin prsnikov zalezi od dvoch hormonov. Estrogenu a progesteronu, ktore su tvorene vo vajecnikoch, cize kliky s tym nemaju nic spolocne a za druhe: Pevnost prsnikov zavisi od mnozstva zlazoveho tkaniva, ktore je uz pocas menopauzy nahradzane tukovym tkanivom. Preto maju starsie panie trosku ovisnutejsie prsia.
A prosim nedavajte tu uz ludom kaleraby do hlavy.