Ako zvacsit prsia?

matamata

cibula nepomaha......nepomaha nic len plastika...pripadne pribrat na vahe..ine nic..nenechajte sa oklamat kozmetickymi firmami ktore na vas chcu len zarobit...

škrečok

Takže Ja maam 1-notky aa nesom stym spokojna..sice maam len 15 rokov ..ale kamoška ma 15 tiez a maa asi Trojky a chalani nanu idu ako šialeny aa ja chcem aspon dvojky..mohli by ste mi poradit...ze ako si zvečšit prsia bez plastik a liekov...lebo faak mi natom dost zaleži...bola by som rada ak by se mi pomohly...Ja len ešte som sa chcela spytat že či pomaha cibula na zvečšenie prsnikov..? neviem..a bola by som rada ak by ste mi niečo na to povedali...Dakujem..Lucka

Nika@Popi

ahojte všetci ja mam trojky ..a bola som nespokojna no ale ako thak čitam vaše prispevky mala by som byťť vdačnaa za tie trojky ..:D

Nika@Popi

ahojte všetci ja mam trojky ..a bola som nespokojna no ale ako thak čitam vaše prispevky mala by som byťť vdačnaa za tie trojky ..:D

sandina

ahoj Wakdek tehotenstvom ti prsia nemusia vobec narást. ja ma jeden a polročnu dcerku a prsia mi vobec nenarastli. Stale su také male.