Chcem byt tehotna

Príspevok v téme: Chcem byt tehotna
tinau

ahojte, chcem trosicku podpory od vas.... strasne tuzim po babatku. (mam 28r.) a nedari sa nam .... vsetky baby okolo su tehotne a ja stale nic... strasne ma to zabija. Ako mam docielit to, ze na to nebudem mysliet???? Ako sa mam dat psychicky doporiadku??? Niekedy uz nevladzem, strasne ma to ubija :((... Dakujem za podporu

ivcaP

Toto bol trosku nemiestny komentar nemyslis? Asi nemyslis, lebo keby si vedela, kolko zien ma problem otehotniet, pripadne ak otehotnie ale nedonosi, by si toto nenapisala. Nikomu neprajem ten pocit, ked uz nevies co mas robit, ked chces vytuzene dieta.

hildahil

Žienky tak už sa môžem vytešovať aj ja zo zmeny doktora, dovolala som sa k tomu, čo písala mamarta2 a super. Teším sa a dúfam, že mi pomôže vyriešiť môj zdravotný problém :(
Hrncarka ako píšeš, je to veľký problém v dnešnej dobe. Ja ho mám tiež s partnerom a preto dúfam, že sa nám ho podarí vyriešiť.

hrncarka

...problemy otehotniet riesi v dnesnej dobe vela parov...mam kamosky, ktorym sa podarilo otehotniet hned, niektore chceli, u niektorych to bola nahoda...no a potom mam aj take kamosky, ktore zial riesia to, ze sa im nedari...ono sa hovori, ze na to treba prestat mysliet, prestat to riesit, a babo pride v spravnu chvilku...odpoved na otazku ako docielit to nemyslenie na tuto situaciu nemam...

kiky1viky

bronimira Vieš čo, keď som ja pred 3 rokmi k nemu prestupovala tak nebol problém, a nové pacientky v pohode brali. Už dlhšie som totiž zvažovala, že vymením svoju doktorku, lebo mi nevyhovovala. Mala som opakovaný problém s mykózou, ktorú sa nedarilo liečiť. Chodila som k nej ako na klavír, rôzne vyšetrenia, odbery a k ničomu to neviedlo. Nakoniec som sa nakontaktovala na nich, objednali ma bez problémov a vyšetrili, nastavili liečbu a mám odvtedy pokoj.

mamarta2

myslim si, ze aj hej, na stranke teda nemaju ziadny taky oznam, no najlepsie bude ak sa tam ci zastavis alebo napises, ak by si sa teda k nim chcela preradit. sestricka ti vsetko povie, nemusis sa bat, tie su tam tiez velmi mile

bronimira

Tak to je potom super, to by som tak chcela mat aj ja. Prosim ta nevies, ci vobec berie este nove pacientky? Lebo ak to je u neho take, ako opisujes, podla mna sa k nemu bude hlasit vela zien

isabellawampire

Tak to je super. Ono gynekológ je taká podľa mňa samostatná kapitola, pri ktorej je veľmi dôležité, aby sa u neho alebo teda u nej cítila žena dobre a nemal strach z návštevy alebo kontroly

mamarta2

- ja som veru tiez taku mala a od kedy chodim do ambulancie Milly- k doktorovi denisovi, tak tam chodim s radostou. ziadne obavy, neprijemny pocit, proste som sa tak odbremenila, ze mi tieto navstevy nerobia uz ziadny problem. a to ti veru velmi ulahci celu situaciu, lebo stres niektore problemy este zhorsuje

bronimira

Heh ako keby si tu moju poznala a opisala ju. To je vecne nahnevany clovek a podla mna sa nevie k svojim pacientkam chovat uctivo a milo a to by podla mna zvlast gynekolog mal. Tolko krat tam idem proste taka vystresovana, ze mi to nerobi dobre