Chcem byt tehotna

Príspevok v téme: Chcem byt tehotna
tinau

ahojte, chcem trosicku podpory od vas.... strasne tuzim po babatku. (mam 28r.) a nedari sa nam .... vsetky baby okolo su tehotne a ja stale nic... strasne ma to zabija. Ako mam docielit to, ze na to nebudem mysliet???? Ako sa mam dat psychicky doporiadku??? Niekedy uz nevladzem, strasne ma to ubija :((... Dakujem za podporu

KASANDRA

Dobry den.
Mam problemy s mensturacii uz devet rokov a stale chodim na vysetrenie ginekologickom oddeleni .stale mi davaju predpisat ANTIKONCEPCIE. mam uz 29 rokov som vydata a chcem mat deti.co mam robit ked mam problemi s mensuraciu.ked neuzivam tabletky tak krvacam aj cely mesiac.prosim poradte mi preco neotehotnem. ako dalej mam postupovat,ked chcem mat deti.doktor mi tvrdi ze su to len hormonalny problemi.ale ked uzivam ANTIKONCEPCIU brani to tehotenstvu.prosim poradte mi.dakujem za pochopeni...

slzicenka

Najviac robi psychika,cudovala by si sa,ale je to tak,takze sa pekne ukludni a nemysli prilis na to a skus si kupit tbl vola sa to baby plan...

agina

Tinau ja som na to nemyslela, povedala som si, ked sa to podari, budem rada, ked nie, budeme skusat dalej a uzivat si sex. A cuduj sa svete, hned sme otehotneli.Uz som v 8.mesiaci.

mia

ahoj leny1.Nad touto možnostou som už dlho rozmýšlala,no vlastne dieta by som prijala skôr.Viem,že ja to na psychiku...Definitívne mi to lekárka nepotvrdila,preto skúša mesiac čo mesiac nove lieky.Teraz som dobrala 2.balenia duphaston a acidum follicum.V pondelok mám ist na kontrolu,tak som zvedava,čo mi povie.Vraj mám nádej.....Cez internet som si dokonca objednala prírodné produkty,ktoré začnem brat.Ale najprv sa poradím s lekárkou.

1eny1

mia a neskúšala si s možnosťou adopcie dieťaťa? 8 rokov je dosť na psychiku. A možno časom sa to podarí, keď budeš najmenej čakať. Či už maš to potvrdené definitívne?

mia

ahoj tinau.Ja mam -tento mesiac 28.rokou a je tomu už 8.rokou,čo sa pokúšam otehotniet.Bola som už aj na laparoskopii a taktiež na umelom oplodnení a stále nič.Moja gynekologička mi poradila,aby som na to prestala v prvom rade mysliet,no človek,ktorý sa o to snaží tak dlhý čas,nemôže nato nemysliet.Podla mna človek,ktorý to nezažžil-nepochopí...Moja túžba a taktiež môjho partnera je velmi silná a sme z toho už dost zničení.Tiež okolo nás má každý bud malé bábo,alebo je v požehnanom stave.Dokonca jedna z mojích známich je odo mna mladšia o 9.rokou, má jedno dieta a druhé čaká,no vôbec si toho neváži.Druhého dietata sa zrieka a mne ide srdce puknút.Je to nefér,že človek,ktorý by dal za to všetko nemôže otehotniet a ten čo to má ,nestará sa o to a dokonca sa vlastnej krvy zrieka.

akinom007

Musis si verit, jendoducho budes a hotovo:)
kolko dlho sa pokusate?
Skus na to nemysliet ze co ak zasa nebudes mysli na to a predstavuj si ze bdues:)