Chcem byt tehotna

Príspevok v téme: Chcem byt tehotna
tinau

ahojte, chcem trosicku podpory od vas.... strasne tuzim po babatku. (mam 28r.) a nedari sa nam .... vsetky baby okolo su tehotne a ja stale nic... strasne ma to zabija. Ako mam docielit to, ze na to nebudem mysliet???? Ako sa mam dat psychicky doporiadku??? Niekedy uz nevladzem, strasne ma to ubija :((... Dakujem za podporu

antilooopa

Prosím, len nie ďalšia téma o millym :-DDDDDD
musí to byť smutné musieť si robiť reklamu takýmto spôsobom.

sybyla

dejana taktiez by som na tom trvala, aby vam spravili este nejake vysetrenia. netreba to nechat len tak. a co sa tyka gynekologa, tak by som ti poradila doktora Millyho - to je dobry doktor a myslim, ze vas neodbije, on je super.

dejana

Ahojte ženy, mám taký istý problém, že sa nám dlhšie nedarí :/ Už sme boli aj na rôznych vyšetreniach, no na nič neprišli. Môj terajší gynekológ už nechce nič riešiť, povedal, že musíme byť len trpezlivý. No ja by som prijala ešte nejaké vyšetrenia a preto uvažujem nad zmenou gynekológa. Viete mi poradiť nejakého dobrého v BA, ktorý nás hneď neodbije ale bude sa nám venovať?

zufalA ZENA

babi prosim pomozte mi som zufala snazim sa us pet rokou a stale mi to nieide som zufala chcem babetko a velmy su tu niejake prasky ake by som mohla brat ...

Aprílka

Gynekológovia nevedia nic spravit s vašími hormónmi a vždy nasadia HAK. Viem to z vlastnej skúsenosti, lebo mi doktor zistil, že neovulujem. Takže tým pádom nemôžem ani otehotneť. Vždy mi nasadia len HAK!

Baby vyskúšala som si kúpiť TANG KUEI od HERBALIFE je to na podporu ženského tela a hlavne pomáha otehotnieť. Tak uvidím čo to spraví, ale čo som čítala o tom produkte aj tu na fóre, tak každý to tu chváli, no uvidím.

Baby len sa chcem spýtať či Vám doktor zisťoval či ovulujete?

Držím palce pri oplodňovaní :) a hlavne nato nemyslite, športujte, cvičte, užívajte si život...