Chcem byt tehotna

Príspevok v téme: Chcem byt tehotna
tinau

ahojte, chcem trosicku podpory od vas.... strasne tuzim po babatku. (mam 28r.) a nedari sa nam .... vsetky baby okolo su tehotne a ja stale nic... strasne ma to zabija. Ako mam docielit to, ze na to nebudem mysliet???? Ako sa mam dat psychicky doporiadku??? Niekedy uz nevladzem, strasne ma to ubija :((... Dakujem za podporu

malanynka

myslis, ze akupunktura je ucinna aj na otehotenenie?? lebo o tom som este nic nepocula ani necitala. vacsinou sa bala podari otehotniet, ked nasadia kyselinu listovu a prestanu na to mysliet ale ze by toto, tak to neviem, tomu sa mi moc verit nechce.

sybyla

parada dejana, som rada, ze to takto dobre dopadlo, tak snad ti bude vyhovovat a nebudes na mna nadavat, ze koho som ti to poradila:-D:-D

dejana

Píšem ti sybyla, keďže si chcela vedieť ako pochodím a môžem ti napísať, že som sa s nimi dohodla, tak som celá šťastná, že konečne budem mať dobrého gynekológa :)

Emmma

Toto je niekedy poriadne ťažké a ešte duplom, keď baby okolo sú tehotné a ty sa furt snažíš a nič. Treba si ale povedať, že čo má byť, to bude a väčšinou fakt keď človek nerieši, tak vtedy akurát sa to podarí :) My sme sa tiež vyše roka a pol snažili, behali po rôznych vyšetreniach, všetko nám vyšlo, že sme v poriadku a potom keď sme si povedali, že nevadí, že tak budeme cestovať tak šup a ostala som tehotná. Takže nie si jediná, musíš len myslieť pozitívne, držím palčeky :) A treba mať aj dobrého gynekológa, ktorý ti vie poradiť a povzbudiť ťa ;)

dejana

Veď áno mám ale väčšinou si takto dopredu pozisťujem informácie, aby ma potom ničím nezaskočili, lebo ja zvyknem strašne stresovať. Budem ale postupovať tak, ako si mi napísala. Tento týždeň tam vybehnem.

sybyla

dejana jasne, nemal by mat s tym problem, ved si normalna zena, ktora potrebuje pomoc, tak preco by ta nemal zobrat? kazdopadne ale treba vyskusat, ist za nim osobne a vysvetlit mu aky mas problem a on uz ti povie ako postupovat, atd.

darkina

CROCINKA: Presne viem o čom píšeš! Toto isté sme mali aj my. Po svadbe som veľmi chcela hneď dieťa, tlačila som na to a vôbec sa nedarilo. Keď som sa na to vykaslala, tak až potom som ostala tehotná. Takže na 100% to tak funguje ako si napísala!!!

crocinka

zienky ked chcete byt tehotne, tak sa musite len snazit, pravidelne sa s manzelom maznat a hlavne netlacit na pilu (ako sa hovori) :D vsetko chce svoj cas, niektore zienky otehotneju hned, inym to trva dlhsie. no vo viacerych pripacoch sa osvedcilo, ze ked ludia na to nemyslia a neriesia to, tak vtedy sa to podari. drzim vam palce ;)