Chcem byt tehotna

Príspevok v téme: Chcem byt tehotna
tinau

ahojte, chcem trosicku podpory od vas.... strasne tuzim po babatku. (mam 28r.) a nedari sa nam .... vsetky baby okolo su tehotne a ja stale nic... strasne ma to zabija. Ako mam docielit to, ze na to nebudem mysliet???? Ako sa mam dat psychicky doporiadku??? Niekedy uz nevladzem, strasne ma to ubija :((... Dakujem za podporu

isabellawampire

bronimira - akože so svojou nevychádzaš? Nepáči sa ti je fungovanie alebo ti proste nepasuje ako človek. Lebo počula som aj o takých lekároch, ktorí sú proste hnusní na svojich pacientov a človek sa potom koľko krát bojí im aj nejak ten svoj problém priznať

zaricitka

ano ano to je super, no to aj preto, ze ma proste ambulanciu poriadne vybavenu a vie tam spravit aj specialnejsie vysetrenia. no mna zaujla proste ten pristup, kedze ja mam vo vseobecnosti taky ten strach z lekarov

terria15

ano zaricitka presne k nemu chodim a dufam, tam budem chodit naveky, kedze vsetko mi tam vyhovuje a zakazdym aj ked nastal nejaky zdravotny problem, mi ho pan doktor velmi rychlo vedel vyriesit a preliecit

bronimira

Ozaj? Inak uz som na neho pocula nejaku tu chvalu, od kamosiek, co ho navstevuju. Ako tiez premysla, ze by som sa asi rada preradila od tej mojej. S nou veru moc dobre nevychadzam, proste je taka svojska

zaricitka

tak to potom navstevujes Milly, ze? :) osobne viem potvrdit tvoje slova. ja som im sama vdacna za vela a myslim si, ze aj vdaka panu doktorovi, sa nam podarilo zalozit si rodinu. moc mi pomohol po gynekologickej stranke

terria15

dufam to nie je nic vazneho. ja mam gynekologa priamo v ruzinove na bajkalskej. ako podla mna by to bola aj pre teba velmi dobra volba, prijemny a mily pristup k pacientkam, pekne prostedie, vybavenost. osobne by som ho nevymenila za nic na svete

bronimira

Tak to ma moc mrzi.. A mas nejaky problem, ked vravis, ze sa jej to nechce riesit. Ako nechapem pristup niektorych lekarov, ako vlastne potom mozu vykonavat taketo zamestnanie. Vsak to je o poslani pomahat a liecit ludi

lubicka0

s tymto prave bojujeme s priatelom. ta moja gynekologicka, ako keby proste nemala zaujem riesit veci a preto by som od nej chcela co najkor odis, po pravde vsak neviem kam :(

malanynka

to mas velku pravdu, len je problem si myslim v tejto dobe si nejakeho takeho gynekologa aj najst. je taka ta uponahlana doba a aj ti lekari sa podla mna dost zmenili, podaktori odpinkaju cloveka len vitaminmi a doporuceniami a hotovo

weeendyyy

Tym by som si taka ista nebola. Ak ma par problem otehotniet, treba riesit potrebne vysetrenia a tak hladat pricinu, preco zena nemoze otehotniet. A k tomuto vsetkemu treba mat dobreho gynekologa, ktory vas na tie vysetrenia aj posle a nebude mu lahostajne, ze vy sa trapite tym, ze nemozete mat deticky!!!