Liposukcia

mimina

boze zeny, to ste take lenive???preco liposukcia? ja som to videla ako sa to drasticky robi a v zivote by som to nepodstupila. co tak zmenit stravovaci rezim a zacat cvicit???

mam po liposukcii

liposukcia zasadne neriesi nadvahu! je to modelacna operacia! mam to za sebou! tym s nadvahou liposukcia je nanic

zds

Liposukcia?
Nie! To sa nemáte rady?
Tuk odíde za pár hodín síce preč, ale príde po čase späť. Je to úplne jasné, lebo sa nerieší skutočný probleém nadváhy či menej foremnej postavy.
Liposukcia je proste biznis.

sasa k

pokial viem, tak tumesc metoda nie je ziadna novinka, a robia ju minimalne na 2-3 plastikach v bratislave ! ( a niekolko rokov! )

dr.butorova

Ja som na liposukcii bola. Nie je to žiadna trauma. Za tri hodiny bolo po všetkom. Ale dlho som váhala aj ja. Vyberala som si kde a akou metódou si mám dať odsať tuk. Nechcela som ísť na zákrok, kde by ma uspali, našla som diskrétnu kliniku, neďaleko nemocnice na Kramároch. Je to nová metóda ktorú v Bratislave robia iba na tej klinike. Volá sa tumescenčná, vtip je v tom že som nemusela ísť pod narkózu. Pri odsávaní ma nič nebolelo, bolo to zvláštne, celý čas sme sa smiali s lekárom na mexickej telenovele, oni tam totiž majú televíziu priamo na sále, to vraj aby som sa nenudila.
V piatok som si vzala voľno z roboty a išla na liposukciu. V robote si nik nič nevšimol, až keď som si obliekla nové nohavice. Predtým som sa ani sama sebe nepáčila, teraz sa cítim super, prvý krát v živote mám peknú ženskú postavu.

mima k.

chcem isť na liposukciu ale mam strach už vela sa o tom popisalo. Počula som že jedna babenka mala komplikacie a potom zomrela.Ma niekto skusenosti s liposukciou.

velika1

bola som na liposukcii a mozem to len chvalit.Samozrejme asi zalezi od toho ku komu sa ide,alebo ci ma dostacujuce skusenosti.Bola som asi pred 5? rokmi,zatial v pohode.Robili mi malu cast,takze by som chcela este raz,ak mi vsetko vyjde podla planu,tak mozno este tento rok v zime-to je aj najlepsie obdobie na liposukciu,pretoze potom budes asi 2 tyzdne dobre poobvazovana.