zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

anion

Ahoj, pokiaľ nechceš ísť k doktorovi, tak riešením pre teba budú určite mi dajú za pravdu aj ostatné, ktoré ich už vyskúšali, aniónové vložky. Tie majú také široké využitie, že ich budeš používať aj po prekonaní ženských problémov, ako prevenciu. Objednať si ich môžeš na -odkaz odstránený- inak ich v maloobchodnej sieti nenájdeš.

draci_zub

Andy: Vyzerá to na otravu ťažkými kovmi. Treba vyšetrenie = pár otázok. Ak bude istotota o aký jed ide, môžeš brať lieky.

Andy:)

Ja som tieto problémy začala mať na strednej škole. V moči som mala krv. Po vyšetrení moču mi lekárka povedala že som tam mala baktériu, ktorá sa nachádza v hrubom čreve, čiže to mohol spôsobiť aj styk a predpísala mi antibiotiká. Ale mávam to stále. Zo začiatku mi zaberal homeopatický liek Uroval manosa, ale keď sa to opakovalo asi 5-krát, tak už ani ten nezaberal, tak som vyskúšala Urinal, aj ten zabral asi dvakrát. Mám pocit, že moje telo si zvykne na protilátky, a potom prestanú účinkovať. Hygienu dodržiavam maximálne. Trápim sa tým a neviem či niekedy prestanem. Liečim sa aj na imunológii, pretože mám oslabenú imunitu. Ale zatiaľ bezvýsledne :(
Rada si nechám aj ja poradiť.

Shalala

Momentalne mam tento problem a som na antibiotikach...uz je mi podstatne lepsie,dufam ze to vydrzi...nemalo by sa to uz zhorsit..len si treba davat velky pozor potom,lebo sa to vracia:-/A ak vam nepomaha urologicky caj a podobne veci,tak urcite chodte k lekarovi..neni s tym sranda..ja som sa tiez zdrahala a napokon nelutujem...To trapenie bolo neznesitelne a mohlo smerovat aj k niecomu vaznejsiemu!

venusa3

mozete mi poradit..mam zapal mocovych ciet bola som aj u doktora a predpisal mi tabletky aj kvapky..ale mam uz aj druhy den spinenie..moze to mat nieco s tym spolocne???

Livika7

Baby, ktoré mávate zápaly urologické, gynekologické- Vašich problémov sa môžte zbaviť aj bez antibiotik a mykotík - na trhu je prevratná novinka v oblasti dámskej hygieny -liečivé bavlnené anionove vlozky. Aniony pôsobia protizápalovo a dezinfekčne na všetky orgány malej panvy. Veľa žien má tieto problémy z chlorom bielených vložiek, ktoré navyše majú plastovú foliu, ktorá je absolútne nepriedušná. Už po 2 hodinách sa začínajú baktérie na takejto vložke rozmnožovať niekoľkonásobne a spôsobujú opakované zápaly-gynekologické, urologické. A teraz si predstavte, že máte takúto vložku celú noc. Sú 3 druhy anionovych vloziek - intimky, denne a nocne menstruacne. Nekupite ich v supermarketoch, iba cez distributorov a e-shopy. Jeden z nich je na www.ekofamilia.sk
A znovu sa budete usmievať :o)

- mira

Samozrejme, že sa ti to vracia. antibiotiká neodstraňujú príčinu, len pozabíjajú baktérie.
Je potrebné :
1. odstrániť prekyselenie - to je z jednoduchých cukrov a mäsa
2. odstrániť chlad z oblasti močových orgánov - ochladzuje hlavne ovocie a studené nápoje, jedlá
3. odstrániť stužené a živočíšne tuky, ktoré su príčinou nánosov - sú i v mliečnych výrobkoch a mlieku.
Uvedené jedlá nahraď zeleninovými. Zo začiatku nejedz surovú zeleninu, len trochu kvasenaj, po zlepšení stavu môžeš zaradiť šaláty. Ďalej jedávaj obilninové kaše, placky, cestoviny z lelých obilných zrn. Všetky nápoje a jedlá jedz teplé a zo začiatku zahrievaj oblasť, nosievaj obličkový pás.

bohuzial

ja uz tymto problemom trpim rok...brala som strasne mnozstvo antibiotik a roznych lekov urovaxom a podobne a nic nezabera...u gynekologa som uz ako doma navstevujem nefrologiu a ani urolog mi nie je cudzi... vzdy mi nachvilu zaberu lieky ale vzdy sa to vrati.... je to kolobeh z ktoreho niet cesta..tak vam radim nehladajte pomoc lebo nikto na tomto svete vam nepomoze..ani antibiotika a nejake blbe vitaminy z lekarne uz vobec nie.radsej zacnite uvazovat o samovrazde to je jedine co vam pomoze...tam mate 100percentu istotu ze sa nic nevrati.