zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

sissiny

Vranka ano na toto som uz aj ja prisla, ze zapal sa ozyva skor kym uplne prepukne, len my to volanie tela o pomoc alebo akoby som to nazvala tak dost podcenujeme. Castokrat to uplne s prehladom odignorujeme.

vranka31

Zápal močového mechúra je veľmi nepríjemný a hlavne v zime je veľmi rozšírený najmä u žien.
Neviem, či ste vedeli, že naše telo už niekoľko dní vopred, prv ako samotný zápal prepukne v "plnej paráde" nám dáva signály, že je močový mechúr oslabený.
Tu je môj osobný príbeh, z ktorého sa dozviete, čo je jedným z tých signálov a ako som si pri zápale močového mechúra pomohla.

krtko7

hm. Veroniq16 môže a potom to už je na nič, potom je tá liečba ozaj dlhodobá a nie je jednoduchá cesta sa z toho dostať. Mne zo zápalu pomohla kombinácia antibiotík a Wobenzymu, spolu som to užívala a vlastne enzýmy užívam dodnes. Len netreba mať ružové okuliare a myslieť si, že to prejde za chvíľku.

Veroniq16

Opakujúce sa zápaly močových ciest je vážny problém a neliečený môže prejsť do chronického stavu.Zaoberám sa alternatívnou medicínou a myslím,že mám pre Vás riešenie.Ak máte záujem pošlite mi prosím mail,aby som Vám mohla poslať ďalšie informácie a pokyny.

patrisienka

Preblinka keby si ale mala slabu imunitu tak ani tie pancusky a tielko ti nepomozu, to viem z vlastnej skusenosti. Ze to nema zrovna vplyv na to ci clovek ochorie alebo nie :)

eskii

...preblinka lenže keď sa objaví zápal, tak antibiotiká sú to prvé čo sa dáva na preliečenie a zároveň s nimi neni na škodu kúpiť si enzýmy, ktoré zase zabezpečia aby sa ti zápal do pár mesiacov opäť nevrátil!

peterkova_klar

Preblinka toto čo píšeš je dobré, ale povedala by som, že ako prevencia nie keď už zápal sa objaví a začne komplikovať život :O

Preblinka

Dobrý deň mňa tiež 2 roky trápili opakovane/časté zápaly močových ciest. Užívala som rôzne druhy antibiotik ake mi predpísali doktori no nič mi nezabralo tak som sa dala na domácu liečbu. Pila som bylinkove čaje davala som si vitamín C pila šťavy z cvikle jablk mrkvy a veľmi mi to pomohlo. Obliekam sa teplo nosím tielko a keď je už chladnejšie tak aj pančušky.