zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

lulina_majerova

darinik toto hovoria mnohí, to už som aj ja veľa krát počula, ale teda ja nejako sa podľa toho neriadim, môj názor je, že lekári sú odborníci, takže keď potrebujem s niečím pomôcť tak proste odborníka vyhľadám, je to istotka!

Darinik

marrae aj ja som taká bola, lebo často som počúvala to, že keď raz pôjdem k lekárovi už tam budem chodiť furt, lebo zakaždým sa niečo nájde, ale našťastie som to celé prehodnotila časom, lebo keby som sa tým riadila, tak zápal by ma asi hneval dodnes :/

lulina_majerova

mjanik ako to myslíš, že ako u žien? U každého je to podľa mňa tak, že keď sú zápaly, tak prvá cesta by mala viesť proste cez návštevu lekára, antibiotiká až k podpore imunity.

marrae

Sejla toto ti dam za pravdu, je to fakt, ze velakrat zbytocne stresujeme a vyhybame sa lekarom a pritom o nic nejde, antibiotika len pomozu. A najlepsie je ale o imunitu sa starat a zapalov sa bat nemusime. Hlavne je aby sme nenechali ten zapal len tak, ze ved telo si s tym poradi.

Sejla

ked nepomaha brusnicovy dzus, d-mannose a volnopredajne lieky, antibiotika su tvoja jedina moznost. Ak vies ze mavas po nich kvasinkove infekcie, pi vela vody a kup si dopredu Canesten oralne tablety a uzi ju hned ako budes citit ze tam dole sa narusuje mikroflora, a kvasinky by si dostat nemala. Ak ich dostanes aj napriek tomu, treba ist gynekologovi a zbavit sa toho. Ludia, prestante sa bat doktorov a liekov. Osobne by som sa netrapila so zapalmi ked viem, ze su na to lieky.

ingara

Mijja ked to by clovek niekedy neveril, ze co vsetko sa moze stat....Ake problemy sa mozu pridruzit...A to ked sa zacne nabalovat to mi potom pripomina taku tu snehovu gulu...

mijja

Adulinda dobré je keď gynekológ nejakú liečbu predpíše, ak je zápal spojený so zápalom, ale pri zápale aspoň mne sa teda dosť osvedčilo keď som užívala aj antibiotiká s Wobenzymom, to mi pomohlo sa z toho dostať a teda hlavne som mala istotu, že sa mi ten zápal len tak nevráti. Že to pred ďalším menzesom o mesiac nebude všetko späť jak sa mi to zvyklo vracať.

Adulinda

Ahoj dievčatá, či máte gynekologické ťažkosti spojené so zápalom močových ciest, tak za mňa odporúčam Cystilab - www.gynella.com. Mám to od môjho gynekológa a nemôžem si vynachváliť výsledky.