zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

toofixx

ahoj ludia. chcem sa vas opytat. uz 2hy den mam strasne bolesti pri moceni, chodim na wc kazdych 10 min a ku koncu mocenia mi ide namiesto mocu krv. ide o zapal mocovych ciest? ak ano za ako dlho sa da z toho vyliecit???

slafci

akoze ja mam rekurentny zapal mocovych ciet liecim sa na nefrologii, mam rekurenty zapal mocovych ciet je to strasne uz mam za sebou 3antibiotika urovaxom a po case aj algifenove kvapky a urologicky caj prestali zaberat bola som nutena ist do enmocnice..a enbolo mi sve jedno...a nakoniec vsetko zislo z toho ze ked som to mala 1x a sopala som s mojim priatelom nakazila som ho a pri kazdom sexe aj ked som bola uz vyliecena mi on tu chorobu vratill..teraz sa liecim je to uz fajna le taky zachvat mocu aky som mala neprajem nikomu ppreto som za aby si sa dala objednat na nefrologiu a liecila sa ak nechces kup si urinal a kup si vrbovkovu nat...je to acj celkom ucinny ale odporucujem aj tak lekara

biba

celkom som sa vydesila.zapal mocovych ciest som mala len raz asi pred 4mi rokmi no a teraz.chcela by som verit, ze sa mi to nebude csto opakovat.uz aj tak mam dost casto gynek zapaly a to mi celkom staci.aj teraz sa s tym trapim, kedze uzivam antibiotika, zapal je tu (aj napriek laktobacilom) a uz davno to nebolo take neprijemne.cakam, kym doberiem lieky a pojdem na gynekologiu.lenze caka ma menzes, takze to mi asi nepomoze hned...celkom sklesla som z toho.asponze cikam uz bez problemov.

sokyna

kamaratka mala behom roka snad 6x uz zapal moc.ciest.. a kazdy z jej okolia jej hovori, ze to nie je normalne..to uz je chronicke..dajme tomu, ze mozno 2tyzdne sa liecila a potom ju to prestalo bavit, ze si myslela, ze je vse ok..lenze sa jej to stale vracalo..ona chce mat strasne moc deti..ale som kdesi citala, ze zeny, ktore mali v zivote mozno len 2x zapal,tak ho nemusia mat..a myslim si, ze ona sa na tom dost popali, ked zisti, ze nemoze mat deti, ktore tak strasne moc chce!

sii

caute baby, ja som pred 6 tyzdnami dostala prvy krat zapal moceveho mechura (prvykrat v zivote) dobrala som antibiotika a tesila sa zo zdravia. Lenze pred tyzdnom a pol to bolo znova tu, isla som teda k lekarovi. Dal mi antibiotika ale tie mi vobec nezaberali a zacali ma boliet strasne krize (okolie obliciek) To vsetko sa udialo v pondelok minuleho tyzdna a v utorok vecer som uz lezala v nemocnici na urologii s akutnym zapalom obliciek a chronickym zapalom mocoveho mechura. Davajte si na seba pozor a nepodcenujte tento problem tak ako som to podcenovala velmi dlho ja.

bobenko

ahojte! ja mam problem ten, ze pred tyzdnom som dostala zapal mocovych ciest, beriem antibiotika.. ale nie som si moc ista, ci je to ten zapal, pretoze ma vobec nepali pri moceni, mna iba boleli krize, bolo mi zle od zaludka a mala som zvysenu teplotu.. aj po uzivani antibiotik som vracala, tak neviem ci je to spravna diagnoza..

ukuka

pomaha aj cetebe - napr.pre tych, ktori dostanu zap.moc.ciest po pohlavnom styku, pit dlhsiu dobu praslickovy caj, caj z vresu...

alia

Hole krize.. uf, len tie dievcata vidim je mi zle.Nemozem sa so zapalumoc. ciest dostat lebo neberiem ziadnelieky,jeden den dva dni cikam v poriadku dalsi den zatinam oci.Som v anglicku tak sa tesim n vianoce domov k urologovi.Proste musim.Teraz tu mam nakupene caje este z domu tak ich preventivne pijem.Avsak pojdeme aj tohto roku lyzovat tak sa uz teraz modlikam aby ma to tam nechytilo ako minuly rok.Au.Ked vidim tie anglicke baby je to horsie ako na slovensku.V zime snehule rifle a teraz ked je coraz chladnejsie vytahuju minisukne a crievicky,tielocka.Myslim vazne.A ja na sebe 2 tricka s dlhym rukavom a teplejsiu bundu.Prechladnutie mi za modu nestoji ani za frajeriny.

biba

ahoj, macka. noo, ak mas bolesti, tak radsej k doktorovi chod.lepsie tak, ako nieco presvihnut.ak si uzivala HAK a aj antibiotika, mohlo sa to navzajom ovplyvnit, teda aj menzes.