zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

harpera

Zziara ale ked vznikne zapal treba ho preliecit antibiotikami najskor, to proste u mna bol zaklad a to mi pomohlo a potom som uzivala aj Wobenzym, ten ma protizapalovy ucinok a zabezpecuje aby sa zapal nevratil, lebo to kolkokrat sa mne uz vratil v minulosti tak by som to na prstoch jednej ruky nespocitala :/

zziara

adulinda toto je podľa mňa problémom mnohých ľudí a teda nie je to vôbec nič príjemné, bojovať s týmto dá zabrať, ale teda základ je mať imunitu v poriadku a vtedy sa bez problémov aj zápalom močových ciest dokážeme vyhnúť :)

Adulinda

Rozvinutá diskusia, tak aspoň viem, že v tom nie som sama. Avšak je za mňa dôležitý najskôr porovnať celkovú vnútornú imunitu tam dole, ak má človek gynekologické problémy aj po antibiotikách na močák. Osobne odporúčam mrknúť sem www.gynella.com

Darinik

ingara to je také bežné pomenovanie, to aj ja poznám a teda ježia sa mi, ale všetky chlpy keď to počujem, lebo to proste človek sa návšteve doktora v takýchto prípadoch nevyhne :/

ingara

To ano...A tie bolesti...U nás starká tomu hovorila, že rezák...To pamätám si, keď som bola malá a sťažovala sa, že má a ani von vtedy nechodila, len doma zababušená v deke bola...Jój kadejaké problémy môžu pri oslabenej imunite vzniknúť...

Laurosik

no ale nie je, antibiotika su pri zapale zaklad, cize ked su taketo problemy, tak vyhybat sa doktorom nie je vobec dobry napad. Osobne som si toho dost uzila, ked ide o tieto problemy a som rada, ze vdaka antibiotikam a wobenzymu to mam uz za sebou. Lebo teda nebolo to nic prijemne. To cloveka potom znechuti aj to ked sa mu chce ist co i len na wc a to je teda dost problem.

ingara

Mamita to mam podobnu skusenost...Ale teda pri kazdom zapale su antibiotika nevyhnutne, ked to chceme ozaj vyliecit...Ked chceme aby sa tie problemy nevratili hned ako prejavy odozneju...A k tomu som uzivala Wobenzym aby sa mi imunita preliecila a aby sa mi zapal nevratil...Lebo to nie je nic prijemne ked do roka niekolkokrat musis zapalu celit...

mamita1

mjanik pokiaľ viem tak u žien, teda aspoň, čo ja mám skúsenosť, keď som si tým musela prejsť, tak proste prvá cesta boli antibiotiká to je pri liečbe zápalu základ!