zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

biba

svata pravda.a v zime dlhe tielko zakasat do gati, moda nemoda.ale mna to aj tak neobislo.to neviem, co by sa dialo, keby som pretrcala krize ako niektore kocky, oktober neoktober.

cavte ja som uz bola prechladnutaa..no nieje to nic prijemne.aj ja som najskor nechcela ist k lekarovi ale nakoniec ma ta bolest k nemu dohnala.myslela som ze mi urologicky cajik pomoze ale nie to by trvalo asi velmi dlho..a je to blbost ze nejake teple kupele tomu pomozu!!noo od vtedy co som bola nachladnuta tak radsej nosim tricka ktore mi zakryju kríže!!!...:-)

macka16

ahojte,ja som mala zapal tento mesiac,kupila som si urinal od walmarku,urologicky caj a potom mi doktorka predpisala BISMORAL 480,ten mi na 100% pomohol,je to velmi neprijemne ja som to dostala na chate,)tak som sa mala super,chcem sa teraz vas opytat,po 3 tyz. som mala dostat menstruaciu najprv som mala bolesti,potom 1 den spinenie a teraz mam krvavy vytok,mozem to mat zo zapalu alebo zcoho,poradte mi?mam ist gyn.?diky

biba

to som zase ja.nakoniec som skoncila na antibiotikach,"zazracne" pripravky z lekarne malokedy zaberu.najistejsie je naozaj navstivit lekara.a,tusim,cim skor,tym lepsie.tyzden som sa pokusala vsemozne to vyliecit a prd z toho.

alia

Tento problem mavam velmi csto aj ja.Len co prejde jeden na svete je uz druhy. Preto i ked sa na zimu velmi tesim z tohoto dovodu nie. Minuly rok mi od bolesti slzi tiekli. Nie, neplakala som len mi ta bolest ako sme isli zo svahu doslova slzi vtlacala do oci a nevedela ci je lespie si cupnut ci ist do teplej vane, ci sauny, ci sa pocikam. A ked mam posit, ze ano utekam na wc co je tak starsny pocit, lebo vyjde jedna kvapka a bolesti ajajajaaaaaaj. rejme to pozznate. Takze petrzlenova vnat? To som aninepocula ale uzricte vyskusam. Na mocove cesty su dobre cernice ci skor cucoriedky,mamina mi ich zavara tak ich obcas jedavam.

quixy

Znie to divne, ale mne vzdy zabera petrzlenova vnat zaliata vriacou vodou, ako caj. Neviem od koho mam uz tento typ,ale mavam dost casto tieto problemy. Treba byt hlavne stzrasne vela tekutin a vitaminu C.
Ak ti to neprejde do 2 dni od zaciatku problemov, bez k doktorke, lebo sa ti moze zapal rozsirit a s mocovymi cestami nieje sranda...

radka

Jak na zánět močových cest najdete na www.bady.cz Jsou tam léčebné kúry - viz.zánět močových cest.Léčba obsahuje přírodní antibiotikum,které nemá žádné vedlejší škodlivé účinky.Dokonce se s nimi léčí i gynekologické problémy, tudíč nehrozí, že by jste nějaké gyn.problémy měla.Více info hledejte na webu.Vše zasíláme i na Slovensko.

biba

Dakujem, Aria. Urinal som si uz overovala, je vlastne podobny Urovalu, ktory uzivam, ale nesmu ho pouzivat ludia s alergiou na vcelie produkty - teda ja.