hnedy vytok

kuku789

ahojte, pred 3 dnami mi skoncil menzes, nemala som ale ziadne spinenie, len som z nicoho nic prestala krvacat.den bol pokoj a potom zrazu nastal dost silny tmavy vytok. asi 3 dni sa mi hrozne toci hlava ale len ked stojim a chodim, ked si lahnem je to v pohode.bolo mi aj nevolno od zaludka a bola som u obvodnej ze mam asi nejaky virus,robila mi rozne vysetrenia,nieco mi v moci chybalo a pravdepodobne mam aj nizky cukor. sex som nemala. cim moze byt ten tmavy vytok?myslite ze tym virusom?uz dlhsie ma trapy bledy vytok ale toto som zatial nemala..iba ked som brala antibiotika ale teraz ziadne neberiem

taitana

ahojte... mám 14 a mám hnedý výtok už asi 3-4 dni...a nie som tehotná... nemám z čoho..:D
tak prosím Vás keby ste mi vedeli poradiť...Ďakujem

guineska

Ja mám práve teraz tiež hnedý nezapáchajúci výtok, menštruáciu som mala skončenú pred desiatimi dňami, pohlavný styk som ešte nemala, ani bolesti v podbrušku nemám. Objavilo sa mi to len tento mesiac (mám už po 2O-tke)Neviem, čoho to može byť príznakom..

Dejdaaaaaa

ahojte...ja mam tiez hnedy vytok a bojim sa ze to moze byt daka choroba...menstruaciu mam nepravidelnu..a ete som zatial nemala tento mesiac menstruaciu a bojim sa ze to moze byt daco...=((

dancaBB

caramella ake tabletky si brala?lebo ak norethisteron, tak to ti moze sposobit..on totizto zvykne naburat a uplne rozhadzat cyklus cize podla mna to moze byt z toho

vertigo

cau baby, ak viete, poradte. beriem HAK uz nieco vyse roka. doteraz ziaden problem. asi pred tyzdnom som mala ATB krem kvoli infekcii (mala som zlty vytok). na prehliadke dr povedal, ze vsetko ok. tyzden na to som mala dostat menstruaciu, ale namiesto toho uz mam asi 5ty den hnedy vytok. s prehliadkou som doteraz cakala s tym, ze snad pride menstruacia.no stale nic, len ten slaby hnedy vytok. nerozumiem...

Caramella

Pred 2 tyzdnami som brala tabletky aby som nemala menštruaciu lebo som mala ist na plasticku operaciu. po operacii som ich brat prestala a dostala som 2 dni na to menstruaciu. naskor som normalne menstruovala ale odrazu som zacala mat hnedo-cerveny vytok. neviem ci to este stale suvisi s menstruaciou. menstuovat som zacala pred 9 dnami. mam 16 rokov a menstuaciu som mavala uz celkom previdelne tak neviem od coho to je. mohli by ste mi poradit?