hnedy vytok

lilianka57

ahojte..potrebovala by som pomoct.pred 2 dnami som skusila s priatelom sex ale bohužial nič nebolo pretože ma to strašne bolelo a krvacala som.odvtedy mám hnedy výtok spojeny s krvov.bojinm sa či som nahodou nedostala aj nejaku infekciu.poradili by ste mi ci by som to mohla nejako domacky liečit...vopred dakujem za radu..

Lauruska

Janeska456 ja mám ten istý problém namiesto menštruácie som mala len ten slabý hnedý až čierny výtok aj bolesti brucha, minulý mesiac to isté ale nie až takto ako teraz.
robila som si test a vyšiel negatívny, a tiež by ma zaujímalo či je to príznak tehotenstva ......

janeska456

dobry den, chcela by som sa spytat,co to je, ked mam mesiac po menstruacii a mala som asi 5 dni uplne hnedy vytok,,vzdy to mavam pred menstruaciou asi den vopred ale teraz sa vytok stratil asi 2 tyzdne a nedostala som ani menstruaciu.moze to byt priznak tehotenstva?

nikita123

ja som mala prvy hnedy vytok v marci a teraz este nic mam pomaly 15 a este nemam kramy je to normalne prosim poradte mi niekto.

Pucca

Ahojte.
Didinka, niekedy sa namiesto menstruacie dostavi len hnedy vytok(hnedy vytok je vlastne tvoj normalny vytok zafarbeny trochou krvi), aelbo je to predzvest menstruacie.

Aj ja mam problem. Uz 2x po sexe s priatelom sa mi stalo, ze som potom slabunko krvacala a nasledne som mala slaby hnedy vytok. (krvacala som len raz, druhykrat co sa to stalo to bol len vytok). Sex sme uz mali viackrat ale toto sa nikdy predtym nestalo. Obidva razy co sa to stalo som mala okolo 22.dna cyklu a menstruaciu som dostala uz na 27. den. Mohlo to byt sposbene bliziacou sa menstruaciou? Ked sme sa milovali v inej casti cyklu, nikdy sa to nestalo.

Kikulda

ahojte, vedel by mi niekto poradiť, už 4 deň mám hnedý výtok a menšruáciu mám dostať za 9 dni. Beriem aj antikoncepciu a všimla som si,že už to je asi tretí mesiac, že mám také špinenie . Na budúci mesiac sa chystám ku gynekologovi. dakujem

tip

Ak si v tomto obdobi v strede cyklu, tak ta kludne mozu boliet vajecniky kvoli ovulacii a mozes mat hnedy vytok aj ruzovkasty aj niekolko dni aj ked sa ti to doteraz nikdy nestalo. A este sa ti to moze ale aj nemusi zopakovat aj dalsie mesiace presne takto.

saskiaaa

ahojte...vcera som mala s priatelom oralny sex...dne som sa zobudila a mala som hnedy vytok...a bolia ma vajeniky...prosim vie niekto co to znamena???