hnedy vytok

lola55

ahoj holky. rada by osm sa opytala, mam hnedy vytok ale som po menzese a teda ani ten menzes sa mi nezdal normalny lebo trval len 3 dni a proste bol iny ako obvykle.vie mi niekto poradit? dakujem

nikaa

ja mam taky problem.Mam 14 rokov a este som nedostala mensruacii ale dnes som mala hnedy vytok poradite mi niekto co to jee je to 1.menstruacia alebo coo?

zuzkaaaaaaaaaaaa

Mile dievcata,
hnedy vytok moze predstavovat mnozstvo signalov,ze sa vo vasom tele nieco deje.
Ci je to uz zmena menstruacneho cyklu, alebo tehotenstvo...Mnozstvo veci! No ak mate dostat menstruaciu alebo ste po menstruacii, je to podla mna obvikle...Deju sa v nas rozne hormonalne zmeny!
Pokial si nie ste iste, chodte navstivit gynekologa. Preventivne vysetrenie je potrebne vzdy kym nie je neskoro. Pekny den

nikuska

ahoj potrebujem surne poradit mam 13 a kramy som este nemala ale mam akysi hnedy vytok zacalo sa to asi pred troma dnami a velmi sa bojim a ku doktorke nechcem ist bo neznasam nemocnicu ani doktorov tak prosim poradte dakujem.

maťa

Ja mám hnedý výtok už dva týždne, ale je to možno preto, že som v "umelom prechode". Chystám sa k lekárovi, pretože sa mi stala taká zvláštna vec. Po styku som mala výtok krvi, ale boli to také kusy, tak som sa až naľakala a utekám k doktorovi.