hnedy vytok

Dallosova

Dori den teraz som zistila ze mama hnedy vytok. prosim vas pomcte mi lebo ja sa bojim od ginokologa. a mam iba 13 rokov. prosim vas pomoztemi. a uz vytok mama uz skoro viac ako 1 rok. prosim vas pomocte mi. lekari nevedia este otom

pupa

ahojte...mam 14 rokov a v oktobri som mala 8-dnove krvacanie ale potom som nepravidelne mala(asi 4 krat)hnedy vytok...bojim sa ze so mnou nie je nieco v poriadku...myslite ze po nejakom case budem mat normalny menzes?

rejocka

Ahojte aj mňa trápi hnedý výtok síce nemám veľa a mávam ho niekedy pred menštruáciou tak 2-3 dni,môže to byŤ z toho,že každým dňom dostanem?nemávala som to predtým,mám cystu na vaječníku nemôže to byť aj tým?ďakujem

aaaaaaaaa

ahojte mam taky problem ako nikaa.mam 13 a menstruaciu som este nemala.ale mam uz 3 dni hnedy vytok moze to znamenat zaciatok 1 menstruacie???dakujem

kaktuska

Prespektive ak to mas po kramoch ako pises je to uplne ok to je len doznievanie, staci sa oplachnut alebo nosit slipvlozky ak ti vadi ze ti to spini bielizen

kaktuska

Napisala som to v druhom prispevku ze to je len prejav neuplne rozbehnutej menstruacie po istom case sa to rozbehne lebo si este velmi mladucka. vobec sa neboj. Chlamydie su hrozba len pre sexualne aktivnych ludi.