hnedy vytok

Lucifka

A to co su te chlamidie ja som este pohlavny styk nemala a mam hnedy vytok ja sa strasne bojim. A ten hnedasty vytok mozem mam po kramoch len tak ze to nic neznamena?

kaktuska

Samozrejme pri pannach a hlavne s nepravidelnou menstruaciou to je asi iba spinenie teda taky polovicny menzes aj ja som to mala, 2 roky sa mi nechcelo spustit normalne krvacanie.

kaktuska

No nechcem strasit ale hnedasty vytok bez palenia byva pri pohlavnom ochoreni tzv. chlamydie. Ma to mnoho ludi a ani o tom nevedia, iba u niektorych sa to viditelne prejavi, prenasa sa pohl.stykom dokonca oralnym sexom ci uz ho prijimate alebo davate. Takze urcite by som si pri takomto vytoku zbehla k doktorke.

Lucifka11

Ahojte, mam 11 rokov a nepravidelnu menstruaciu. Tyzden po menzese uz 3 dni mam hnedy vytok. Co to znamena? mam z toho obavy. Tehotna nemam byt ako. Prosim poradte mi mam z toho trochu strach. Strasne prosim pradte mi. Dakujem Lucka

Didi1234

Ahojte...mám 16 a pohlavný styk som mala asi 11 deň menštruačného cyklu. S prieteľom sme mali kondóm, no tvrdil, že sa nepretrhol. A ako tu čítam, píšete, že hnedý výtok môže byť znakom tehotenstva. Tak ma to dosť Ľaká...a asi piaty deň pociťujem v okolí pošvy svrbenie a asi včera mi začal aj taký hnedastý výtok. Pošvu mám citlivú na dotyk. Čítala som o samoliečbe, o kúpeli v jedlej sóde tak newiem vyskúšam to a ak to nepomôže tak skočím ku lekárovi. Aj keď sa bojím, lebo by to bola moja prvá prehliadka. A newiem čo by mi mama na to powedala, že mám nejaký zápal lebo keď som mala 8 rokov tak som prekonala zápal obličky, doteraz mám na nej cystu, všetko mám v poriadku ale stáe chodím raz za rok na preventívne prehliadky. Pevne werím, že to nie ej znak tehotenstva:( ani newiem kedy by sa mi to malo prejavovať...asi o 6 dní by som mala dostať menštruáciu tak uvidíme...Aj keď vraj hnedý výtok je signálom mnohých vecí, ale mám dosť veľký strach:(

janka15

ahojte,,neviem ci pomozem ale ja som tiez mavala vytoky mimo menzes,,a to znamenalo ze mi krvacal vajecnik,,takze treba ist k doktorom

anusa

ahojte ludia, uz som sem pisala nedavno...asi pred tromi mesiacmi-vtedy som mala ties hnedy vytok, potom som nemala menzes a teraz mam zasa hnedy vytok...ide ma z toho porazit:(...keby sa dalo carovat...

for nika

mozes ho mat vzdy pered zacatim menstruacie alebo ho uz mozes mat malo kedy.. ale zachvilku podla mna cakaj menzes:)

adka1

ahojte.ako pozeram nie som jedina co ma taky problem s vytokom. je nas tu dost vela. ja mam tiez po menstruacii a vytok mam uz treti den.neviem ci mam ist k lekarovi alebo pockat.raz sa mi to uz stalo a ked mi urobili vsetky vysestrenia tak mi nic nezistili, ze je vsetko v poriadku a lekar mi dal HAK na upravenie cyklu.no tie som uz prestala brat a teraz sa to uz objavilo zas.nevie nikto ci to nemoze byt aj s toho?