hnedy vytok

aluska

kajalka asi menzes????co by to mohlo byt?hnedy vytok znamena ze je v nom trochu krvi, tak asi ked mas menzes tak je to normal

betty123

Ahojte, som týždeň po konizácii krčka a cítim sa veľmi dobre až na sprievodný jav liečenia a to je páchnucí hnedoružový výtok. Možem sa sprchovať aj každých 5 minút a ten nepríjemný zápach tam stále je. Dosť ma to trápi a aj vadí. Prvé 4 dni som necítila nič a tak sa chcem opýtať či je to normálne alebo by som s tým mala ísť ku lekárovi. Ak máte niekto takúto skúsenosť prosím napíšte mi čo sa to vlastne deje. Začínam sa báť, či je všetko ok aj keď ma nič nebolí. Ďakujem...Betty123

Adrejockajoc

je to v pohode niekedy sa krv zrazi este po ceste von :) a potom je to hnede ale ak to mate pravidelne tak radsej k gynekologovy ...

willywonka

koniicvala - o prvej menštruácii som mamine povedala s velkým radostným krikom hneď ako som zbadala ušpinené nohavičky. Mamina prelaknutá, že prečo kričím dobehla ku záchodovým dverám, spýtala sa či som v poriadku, a ja som odpovedala, že "mám to" a už vedela kolko bije:)

koniicvala

ahojte... budem mat zachvilu 14 a este som nemala prvy menzes...8.12 som mala hnedy az cierny nepachnuci vytok na nohavickach...moja mama hovorila ze tak sa zacina 1.menstruacia ale ona o tom nevie... to iste sa mi opakovalo tiez asi 3 dni pred mesiacom...a ked som sa 9.12 zacala vecer sprchovat,zacalo mi kvapkat trochu krvi ale 2 dni potom zase nic len ma bolelo podbrusie.asi to su priznaky prvej menstruacie sak?
a este taka vec ... ze ja sa troch hanbim mame to povedat... pls napiste ako ste o vasich prvych kramoch povedali mamam... :D

Martina14

Ahojte..JA len chcem sa spytat..Ci by mi neiekto nemohol pomoct...JA som este nemala prvu menstruaciu a ma uz 4 dni mam tmavy hnedy vytok...A ja sa velmi bojim ze je to nejaka infekcia..Ale mozno to je prva menstruacia...aj neviem...POmoze mi niekto ze co to asi bude?..:)..prosim:)

Lusynda

Ja som mala asi pred 2 týždňami hnedý výtok 3 dni... no neviem či to boli prvé krámy... ale veď všetko sa uvidí.. keď ešte nemáte prvú menštruáciu ... a objaví sa vám hnedý výtok nestrachujte sa.. to nič nieje.... možno to je začiatok prvej menštruácie... =) držím palce... =)