hnedy vytok

sisus

ahojte....nedavno mi skoncila menstruacia a na druhy den po jej skonceni mam hnedy vytok..je pravda ze to moze byt priznak tehotenstva?

LUCIfuci

Baby pocujte mne meska menzes uz 9 dni a nic nemam ani vytok ani nic je to normalne???? A do mna mam furt huci ze ci uz . A stale ma chce brat na gyndu. ze eto nic neznamena, ked som mala min. mesiac prvy menzes?? sak moze aj meskat , ci?

tanulka

Ahojte baby mohli by ste mi poradit?...kramy mi meskaju uz nieco cez 2 tyzdne a uz asi tyzden mam taky dost hendy vytok ktory aj pachne....je to normalne?? alebo co s tym mam robit? dakujem :D

almenita

Ahojte, ja som citala na nete , ze hnedy vytok po menstruacii moze znamenat ze sa zena sa nachadza v strede cyklu, takže u moze prebiehat ovulácia a niekedy pri ovulácii sa môže objaviť špinenie tzv. hnedý výtok. Nič vážne to nie je. Je to normálny sprievodný príznak ovulácie. Za pár dní to samo zmizne.

LUCIfuci

No mne ten menzes trval 6 dni a potom tri dni som mala hnedy vytok tak sa pytam ci je to normalne a inak Dakujem

169 69

LUCIfuci,
matamata má pravdu.Normálne menzes trvá 5-6 dní,zo začiatku to môže byť kratšie.Podľa mňa je to ok,ale na gyndu by si mala ísť aj tak.Veď si sa pred pár dňami stala "ženou".Je to pre tvoje dobro,nemáš sa čoho báť.Nie je to síce príjemné keď sa ti "tam" pozerá niekto cudzí ale ver,že pre nich si jedna z mnohých,proste rutina.
Držím palce.

LUCIfuci

Pocujte je zle ked mam hnedasty vytok mala som pred 3ma dnami prvy menzes. Moze to byt tym? a je to normalne? prosim Vas poradte mi mam 13 a bojim sa ist na gyndu prosim poradte. Dakujem

salala

Prosim vas,ja beriem antikoncepciu a mam asi tyzden pred jej dobratim a tento hnedy vytok mam uz asi stvrty den...to asi nebude zrovna v poriadku,co?