epilepsia

Príspevok v téme: epilepsia
Jančura

Epilepsiu mi diagnostikovali v 14 rokoch,teraz 24rokov.Od tej doby som na liečbe.Patrím do skupiny možno tých šťastnejších epileptikov,lebo záchvaty nemám tak často a súvisia čisto len so zaspávaním.V roku 2003 vymiznutie záchvatov,po narodení mojho prvorodeného synčeka,no momentálne mám strach,lebo záchvat sa mi v ďalšej tehotnosti objavilt.j.23 týždeň tehotenstva.Tak dúfam,že to naozaj súvisi s tehotenstvom a vyčerpanosťou a po pôrode bude zase všetko o.k.,aby som sa mohla plnohodnotne starať o svoju 4 člennú rodinu,lebo naozaj tá doba bez záchvatov bola super,úplne plnohodnotný život.
-----------
Stručne popísaná choroba na tému "Epilepsia" www.zdravie.sk

5qo

k tej spojitosti s tazkymi kovmi co sa tu preberala kdo tvrdi zeto nie je pravda tak je dost mimo lebo tazke kovy sa usadzuju v tele v miestach kde je najmensi krvny tlak a to su prave klby a mozog a myslite si ze tazke kovy na mozgu nebudu pri urcitych mnozstvach sposobovat problemy??? no a tazke kovy dostavme do seba kazdy ci uz stravou male mnozstva alebo velke vakcinamy rontgonami ,reoznanciou...a dostavame do tela aj latky ktore ich dokazu cistit -ide len o to ktorych dostavame viac ci tych kovov alebo latok ktore nas ich zbavuju, epilepsiu nesposobuju tazke kovy? a ako je mozne ze kopec ludi po chemoterpaii malo epilepticke zachvaty?a s tou dedicnostou by som tiez nebol presvedceny kedze je zname ze velke mnozstvo tazkych kovov sa dostatne z matky plodovou vodou z nej do dietata. a pre ludi co sa tu navazaju do damiana tak by som sa chcel opytat kolkym ludom ste pomohli vy a kolkym on, navyse ak sa hadate stale len melete dokolecka to ste ze to nie je pravda a ziadny argumenet,ziadne vedomosti a je to studovanejsi clovek ako vy dokopy povacsine tak si to odpustite a budte radi ze niekdo pomaha ludom a este ktomu nezjistne

zuzanka576

ja mam osobnu skusenosť s epilepsiou. U mojej dcéry sa objavili prvé krče už na 3. deň po narodení. Potom nasledovalo množstvo vyšetrení, samozrejme bez konkrétnej diagnózy. Bol jej nasadený Convulex. Keď sme prišli z nemocnice, nasadila som liečbu podľa Janču, lieky som po 3 mesiacoch pomaly začala vysadzať /bez suhlasu neurologičky/ a podľa EEG mozgova aktivita vymizla. TEraz už 2 roky a žiaden kŕč.

anical

ahoj cesnak,ale ako sa s tym svinstvom naučiť žiť?aj ked mam problemy len v noci zo sna nedokážem sa s tým vyrovnať,kolko záchv.máš s tými novými liekmi a aké to ma nežiad.účinky?

cesnak

Už 15 rokov mam zistenu ,,,vraj,,ziskanu epilepsiu.O tom čo tu čitam je každy jeden priznak epilepsie,som učitelka a moja koleg.mi tiež povedala že nemam robiť medzi deťmi,neurologička sa z toho vysmiala.Mam asi rok nasadené lieky VIMPAT,su drahe ale zaberaju mi lepšie ako LAMICTAL.Musime sa s tou epilepsiou naučiť žiť...