epilepsia

Príspevok v téme: epilepsia
Jančura

Epilepsiu mi diagnostikovali v 14 rokoch,teraz 24rokov.Od tej doby som na liečbe.Patrím do skupiny možno tých šťastnejších epileptikov,lebo záchvaty nemám tak často a súvisia čisto len so zaspávaním.V roku 2003 vymiznutie záchvatov,po narodení mojho prvorodeného synčeka,no momentálne mám strach,lebo záchvat sa mi v ďalšej tehotnosti objavilt.j.23 týždeň tehotenstva.Tak dúfam,že to naozaj súvisi s tehotenstvom a vyčerpanosťou a po pôrode bude zase všetko o.k.,aby som sa mohla plnohodnotne starať o svoju 4 člennú rodinu,lebo naozaj tá doba bez záchvatov bola super,úplne plnohodnotný život.
-----------
Stručne popísaná choroba na tému "Epilepsia" www.zdravie.sk

mira

Tvoj syn berie lieky už veľa rokov a vysadnie je v nedohľadne.....
Celé telo človeka, bunka po bunke sa stále obnovuje takže sa úplne vymeni za 7 rokov.
To je čas, za ktorý by sa mohol úplne vyliečiť zmenou stravy pri veľmi vážnom stave.

radana

To som rada,ze myslis aj na dobro tejto temy a nechas diskutovat aj ostatnych.Ja o tvoje rady nestojim a co sa tyka Misky,napisala ti svoj nazor na teba,v podstate rovnaky s tym mojim,ibaze ja by som tam este doplnila,ze keby si mohol vtlacit svoje myslienky vsetkym ludom,tak by si to urobil a taktiez by si najradsej chcel,aby tu diskutovali len ludia,ktori ti budu pritakavat.Ale zabudol si na jedno,ze toto je diskusne forum a svoje skusenosti a nazory si sem moze napisat kazdy.A zazvonil zvonec a rozpravky je koniec.To je asi tak vsetko,co som chcela napisat na margo tvojho posledneho prispevku.

damian

Samozrejme, je to pre dobro tejto temy, nie preto, zeby som sa nevedel branit. A ani branit sa niet comu, ved stale opakujete a lamentujete to iste, ze sarlatan a sarlatan :-) Trapne.

damian

Ja viem o jednej veci - ze ostatni VIDIA, ze je zbytocne s vami dvoma sa bavit. Vlastna pisete viac hasterivo - na mna - nez o epilepsii. A preto dalsiu komunikaciu s vami dvoma v tejto teme povazujem za bezpredmetnu. Myslim, ze som to napisal dost slusne a jasne.

miska

DAMIAN....ak ti tolko ludi vypisuje na mail tak snimi komunikuj prosim ta tam a neotravuj tu zivot druhym myslim ze nas boh uz dost obdaril a nepotrebujeme tu citat niake sarlatanske stranky ok?a tvoje spravanie uz presahuje hranicu slusneho spravania...neviem kolko mas rokov ale spravas sa ako niaky 20rocny sopliak...davaj rady tym ktory to od teba potrebuju myslim ze na tomto portale taki niesu pa

radana

Jasne damian,topiaci sa aj slamky chyta :-) Skoda,ze clanky a prispevky,ktore su proti tvojej srsti VYNECHAVAS a na tie nepoukazujes.Tak napr. k tomu diskusnemu foru na radosti www.radost.sk tam je par prispevkov ako reakcia na tvojho kamosa :-) Petra od mamin s chorymi detickami.Je tam toho omnoho viac,len si treba vsimnut aj tieto prispevky a temy.