priatelstvo medzi zenou a muzom - nezmysel?

jaj

poviem vam, co sa mi stalo.. pisala som uz, ze ho asi stracam.... Nuz.. On sa naozaj chova inak, ako kedysi.. Uz mi nevola, nepise tak casto, ako zvykol. No ked sa stretneme, je vsetko super.. Blbneme, jasime sa ako za "starych casov". Ale.. nieco sa stalo.. Vcera vecer sme sa u neho bozkavali.. nezostalo len pritom.(sex samozrejme nebol, preboha.. :-) )potom ked ma siel vyprevadit, chytil ma za ruku, ale nie tak, ako sa kamosi drzia. Ked mi siel bus, nedali sme si pusu na rozlucku.. Nuz, ono to vyzeralo tak, ze sme sa dali dokopy, co bolo aj pre mna velkym prekvapenim.. Viem, ze na vazny vztaj nemam, ale cekom sa mi to paci.. myslim, ze on ma nelubi a ze to berie tak ako ja.. No mam z toho troska dost zmatok.. Nevim, ci spolu teda chodime, zelbo nie.. neviem.. A dnes ked som k nemu prisla, nedali sme si pusu na privitanie, ale ked sme potom boli spolu dlhsie, zase sa to zvrtlo ako vcera.. na jednej strasne to chcem nechata tak, bez slov, nech "cas ukaze", ale na druhej strane,, neviem co to je :-) Nechova(me) sa tak, ako sa chovaju dvaja co sa prave dali dokopy...Ani neviem, kto to vlastne zacal, ale asi obaja, s tym, ze vacsiu iniciativu preukazal asi on... No skratka, stalo sa to a aj ked nelietam, neviem, ci je to vztah, a stale myslim na "byvaleho"(o com ten "kamarat" vie), svojim sposobom ma to tesi.. Len tie otazniky nad tym mi vadia.. Viem, je to velmi zvlatsne a tak ako pre vas, tak aj pre mna.. Chcela som vam to povedat.. vase nazory ma potesia..

jaja

Zacinam mat taky blby pocit, ze ho stracam.. neviem preco.. mozno je to fakt len pocit.. totiz, ked sme spolu, je vsetko super, sa jasime, blaznime, ale ked nie sme spolu, asni neposle SMS, ani neprezvoni (ako to bolo kedysi) no.. :-((( ale zase.. mozno to je preto, ze teraz mal statnice (dnes ich urobil ;) )a tak nevedel kde mu hlava stoji a casom sa to da do poriadku.. No kazdopadne, nemam najlepsi pocit.. Je mi z toho smutno a nemam rada pocit, ked vaham a rozmyslam, ze ci bude dobre alebo nie ked ho teraz prezvonim, alebo napisem a tak.. .. mam sa ho opytat ci je vsetko OK? totiz nechcem to pokazit "zbytocnym" pokecom..mozno si len ja domyslam..

crazynka:)

Ahojte. Ja som mala uplne perfektneho kamarata. Strasne dobre si si rozumeli a travili sme spolu kopec volneho casu. Ja som to brala normalne, ako kamaratstvo nic viac. Ale ako sa ukazalo, on ma vnimal uplne inac...vyslo z neho ze ma lubi a chce so mnou chodit. Ale odmietla som ho...medzi nami sa nic nezmenilo. Ale casom mi dal zase najavo svoju naklonost, robil mi sceny za moje znamosti... Nakoniec som sa dala do kopy s terajsim priatelom a to ho polozilo a urazil sa na mna na zivot a na smrt. Snazila som sa, aby ho to preslo...ale nedalo sa s nim. Dokonca ma poohovaral pred kamaratmi:o( Bolo mi to luto, ale teraz po 3 rokov co sa so mnou nerozprava mi je to jedno. Len lutujem, ze to takto dopadlo...lebo som si myslela, ze je iny.

jaja

zacinam mat taky blby pocit, ze ho stracam.. neviem preco.. mozno je to fakt len pocit.. totiz, ked sme spolu, je vsetko super, sa jasime, blaznime, ale ked nie sme spolu, asni neposle SMS, ani neprezvoni (ako to bolo kedysi) no.. :-((( ale zase.. mozno to je preto, ze teraz mal statnice (dnes ich urobil ;) )a tak nevedel kde mu hlava stoji a casom sa to da do poriadku.. No kazdopadne, nemam najlepsi pocit.. Je mi z toho smutno a nemam rada pocit, ked vaham a rozmyslam, ze ci bude dobre alebo nie ked ho teraz prezvonim, alebo napisem a tak.. .. mam sa ho opytat ci je vsetko OK? totiz nechcem to pokazit "zbytocnym" pokecom..mozno si len ja domyslam..

ivaaaaa

No ja mam naj kamarata chalana. Stretavame sa vzdy ked pridem domov z internatu. Chodime spolu von, blbneme, chodi k nam, ked mi je tazko vzdy mi pomoze. Dal ma dokopy po rozchode s priatelom. Ja jeho ked mal problemy so svojou kockou - mimochodou mojou dobrou kamoskou, vieme o sebe takmer vsetko - obcas ideme von na cely den len my dvaja...A nikdy medzi nami nebol ani naznak toho zeby chcel niekto z nas viac. Jeho kocka to vie a preto jej absolutne nevadi ked spolu blbneme aj viac ako je asi normalne...
takze podla mna moze byt baba a chalan kamarati - inak obaja mame 20 rokov, a nepozname sa odmala.

A k tomu ze zostat kamarati po rozchode - no to nie som si ista - ja obcas zbehnem s byvalym priatelom von no sama citim ze chcem viac ako jeho priatelstvo a to vsetko iba kazi.... ale mozno to niekto dokaze a asi zalezi aj od toho ako moc ste toho cloveka lubili

syma

kamarátime sa už 10 rokov a ja som bola slobodná :)) a on sa ženil, keď mala jeho dcéra 17 rokov :))
preto som ti to napísala ;)

sjella

no jasne, ze to ide, ale ja som sa pytala, ze ci je to mozne, ak obaja su slobodni, bezdetni, skratka bez zavazkov.. a pekni :-D

syma

priateľstvo medzi mužom a ženou je možné
mám kolegu, priateľa x rokov, vždy pomôže, poradí, a to isté aj ja :)
má dokonca dcéru v mojom veku a vnúčatká :))

vierka_44

Ahoj Nell ja mam najlepsie ho kamarada chalana:) takze kamaratstvo medzi chalanom a babou je uple v normalne.Tak sa neboj chalani ako kamaradi su velmi fajn.