priatelstvo medzi zenou a muzom - nezmysel?

jaja

Nuz.. vcera som unho spala, bolo nam super. (podotykam, ze sex nebol! :-) )ked sme sa lucili, zase sme si nedali pusu na rozlucku.. No.. a stale neviem, ako to medzi nami je.. ci spolu chodime, alebo co.. Lebo je jasne, ze priatelstvo to nie je.. toto kamarati nerobia.. Viem, ze by som sa ho na to mala opytat, resp. pokecat si s nim o tom. Ale mozno sa troska bojim,ze pokecom by sa to len pokazilo... Nechcela by som, aby sa to pokazilo. Ale chcem vediet, ako to medzi nami je. Ja by som ho aj chcela pobozkat na rozlucku. A mozno miestami by som to chcela brat ako "chodenie".. A tak mi napadlo, ze miesto slov by som ho chytila za ruku na ulici- inak, ako sme zvykli ked sme "boli kamosi".. Hm.. neviem neviem :-(( Myslite si, ze pokec by bol lepsi?

Lilu

ja som si myslela ze je to mozne, ale teraz som skor zastanca opacneho nazoru, mozete to udrat na baze priatelstva, ale podla mna vzdy aspon z jednej strany je to niec viac ako len priatelstvo, aj ked ty o tom nemusis vediet ze ti niec nepovie.tak ale nevravim ze nieco take uplne vylucjem, len ja mam s tymto taketo skusenosti

jaja

to je prave to.. On neni vobec taky.. Ze by mu slo o sex.. keby to tak bolo, tak v tom mam jasno.. ale nie je to tak...

jaj

poviem vam, co sa mi stalo.. pisala som uz, ze ho asi stracam.... Nuz.. On sa naozaj chova inak, ako kedysi.. Uz mi nevola, nepise tak casto, ako zvykol. No ked sa stretneme, je vsetko super.. Blbneme, jasime sa ako za "starych casov". Ale.. nieco sa stalo.. Vcera vecer sme sa u neho bozkavali.. nezostalo len pritom.(sex samozrejme nebol, preboha.. :-) )potom ked ma siel vyprevadit, chytil ma za ruku, ale nie tak, ako sa kamosi drzia. Ked mi siel bus, nedali sme si pusu na rozlucku.. Nuz, ono to vyzeralo tak, ze sme sa dali dokopy, co bolo aj pre mna velkym prekvapenim.. Viem, ze na vazny vztaj nemam, ale cekom sa mi to paci.. myslim, ze on ma nelubi a ze to berie tak ako ja.. No mam z toho troska dost zmatok.. Nevim, ci spolu teda chodime, zelbo nie.. neviem.. A dnes ked som k nemu prisla, nedali sme si pusu na privitanie, ale ked sme potom boli spolu dlhsie, zase sa to zvrtlo ako vcera.. na jednej strasne to chcem nechata tak, bez slov, nech "cas ukaze", ale na druhej strane,, neviem co to je :-) Nechova(me) sa tak, ako sa chovaju dvaja co sa prave dali dokopy...Ani neviem, kto to vlastne zacal, ale asi obaja, s tym, ze vacsiu iniciativu preukazal asi on... No skratka, stalo sa to a aj ked nelietam, neviem, ci je to vztah, a stale myslim na "byvaleho"(o com ten "kamarat" vie), svojim sposobom ma to tesi.. Len tie otazniky nad tym mi vadia.. Viem, je to velmi zvlatsne a tak ako pre vas, tak aj pre mna.. Chcela som vam to povedat.. vase nazory ma potesia..