priatelstvo medzi zenou a muzom - nezmysel?

ronin

Myslim,ze svojim spravanim prekracujes hranice kamaratstva.Skor ci neskor,ak to neprerastie do vztahu,sa ON pokusi vyznat ti svoje city,a ak ho vtedy odmietnes a budes sa odvolavat na to,ze to vsetko bolo len kamaratstvo,tak ho zranis.Nemyslim si,ze tulenie sa,objimanie,patri k normalnym prejavom kamaratsva medzi muzom a zenou.Ak nechces,aby si ho neskor zranila,tak by si mu to mala povedat,ze k nemu nic necitis,len ze ho povazujes za kamarata.Predides tym dalsim sklamaniam.Hlavne z jeho strany.

jaja

No. takze novinky: chystame sa na vylet (ja a ten moj kamarat) a osm sama zvedava, co to bude zac.. Inak, neviem, nie som si tym ista, ale obcas sa tak sama seba pytam, ze ako on veci vidi.. Totiz: keby nas neikto spolu videl, mohol by si mysliet, ze spolu chodime - tulime sa k sebe, ked sme vonku, niekedy sa drzime okolo pliec a pasu a raz som mala pocit, ako keby mi chcel dat pusu.. Obaja vieme,ze sme kamarati a aj to nase tulenie je v ramci kamaratstva, ale neviem, ci je toto vobec normalne :) mne to uplne vyhovuje, ale som zvedava, ci to takto moze ist dlho dalej. Je to krasne a ked sme sa tak bavili na temu kamaratstvo, tak stale som mala pocit, ze je to fakt ciste kamaratstvo.. Aj mi hovoril, ze my dvaja vieme, ze sme kaamrati, ale ostatni to mozu vnimat inak.. No a ja sa vas pytam na nazor, co si myslite o takomto kamaratstve, ked sa k sebe pritulime, drzime sa a tak.. :) ja to beriem ako naozaj kamaratstvo, nic viac.. (prednedavnom som sa rozisla s niekym koho som moc moc milovala a nie som este uplne ok, tak..) a s tym objatim a drzanim zacal on...je fajn, ked sa mam ku komu pritulit ked mi je smutno a tak... len ono zvlastne na tom je,ze sa netulime iba ked nam je smutnusko.. hmmm. ale urcite s nim necem na tuto temu debatit.. fakt mi na tom priatelstve dost zalezi a necem ho pokazit zbytocnym pokecom.. veci nech idu same a ja sa potom k nim nejak pridam a zariadim sa.. :)

jaja

hmmm.No.. len mozno niekedy by som aj chcela ho pobozkat.. Ale.. viem, ze na vztah teraz nemam.. Len ono je to asi prirodzene,ze ked je v tesnej blizkosti niekto, koho mam rada, mam k nemu blizko.. Neviem, ako by som to opisala, ale mozno ako nejaky "reflex".. Ale fakt by som strasne chcela vediet, ze co mu leti hlavou, ked sa ku mne tuli.. A inak, obcas aj "naznaci" bozk.. ked sme pri sebe a ma hlavu pri mojom krku.. teda.. ten bozk mi da, ale je to ako keby len nejaka napodobenina :-) Fakt si uz nie som ista, ze ci je to len v ramci nasho "jasenia sa" (nam obom strasne sibe:) )alebo ... no neviem skratka.. Ale viem,ze by som asi ziarlila keby sa takto spraval aj k inej kamaratke.. Viem, je to mozno hnusne, "sebecke". ale.. bohuzial. aspon som uprimna ;)

Aťa

Jaja, pises, ze ho povazujes iba za kamarata, ale zaroven by Ti velmi vadilo, keby sa spraval k inej tak ako k Tebe.Zda sa, ze ho chces mat iba pre seba...mozno si len neuvedomujes, ze to, co je medzi vami, nie je len priatelstvo..

jaja

hmmm.No.. len mozno niekedy by som aj chcela ho pobozkat.. Ale.. viem, ze na vztah teraz nemam.. Len ono je to asi prirodzene,ze ked je v tesnej blizkosti niekto, koho mam rada, mam k nemu blizko.. Neviem, ako by som to opisala, ale mozno ako nejaky "reflex".. Ale fakt by som strasne chcela vediet, ze co mu leti hlavou, ked sa ku mne tuli.. A inak, obcas aj "naznaci" bozk.. ked sme pri sebe a ma hlavu pri mojom krku.. teda.. ten bozk mi da, ale je to ako keby len nejaka napodobenina :-) Fakt si uz nie som ista, ze ci je to len v ramci nasho "jasenia sa" (nam obom strasne sibe:) )alebo ... no neviem skratka.. Ale viem,ze by som asi ziarlila keby sa takto spraval aj k inej kamaratke.. Viem, je to mozno hnusne, "sebecke". ale.. bohuzial. aspon som uprimna ;)

zaja

ronin,to mas pravdu.presne tak to byva.mrzi ma,co sa ti stalo,ale mali by sme si to uvedomit.tiez poznam take pripady.

ronin

Velmi zaujimava tema.Myslim si,ze tento jav vnimaju muzi uplne inak nez zeny.Muz nemoze brat zenu,zvlast taku,ktora sa mu paci a o ktoru by sa chcel usilovat,len ako svoju kamaratku.Stale bude ocakavat od toho viac.Pre zenu to nie je problem.Co je vsak smutne,zena nepozna hranice,odkial pokial dovoli muzovi sa priblizit natolko,aby si nezacal namyslat,ze onho zacala prejavovat zaujem ako zena a nielen ako kamaratka.A na tom sa mnohi muzi popalia.Aj ja som mal vo svojej blizkosti zenu,ktora mi kazdy vecer pisala SMS,telefonovala,stretavala sa so mnou v dvojici,spovedala sa mi zo svojich trapeni a radosti,davala mi pocit,ze jej mozem byt oporou,az napokon,ked vo mne vyvolala cit a ja som jej povedal,co k nej citim,odbila ma tym,ze som vsetko zle pochopil a to vsetko bolo len kamaratstvo.No tym sa aj moje sympatie k nej skoncili a uz ju nechcem nikdy viac vidiet.Myslim,ze takymto sposobom vedia niektore zeny urobit z muza totalneho idiota.

Aťa

Su take priatelstva..ale treba davat velky pozor, kde konci priatelstvo a kde to uz zacina prerastat na vztah, ak chces iba kamarata.

jana2

Jaja,myslím si,že je lepšie,ked sa láska vyvinie postupne z priateľstva.
Je vám spolu dobre,asi máte aj spoločné záujmy a to je dobrý základ na trvalejší vzťah.

barbora x

neverim na kamaratstvo medzi muzom a zenou.neexistuje, a ak tak len to neni kamarat ale len znamy.....spoluziak, kolega......