priatelstvo medzi zenou a muzom - nezmysel?

sjella

uvedomila som si jedbu velmi smutnu vec.. Ze okrem neho nemam skoro nikoho.. :-((( mam velmi malo kamaratov.. Viem, ze nezalezi na kvantite, ale kvalite, ale...takmer vsetci moji kamarati su muzskeho pohlavia a to nie je uplne najlepsie.. :-( hmmm, zamyslam sa nad sebou

jaja

no.. nase zoznamenie je velmi zaujimave, ale stretavat sme sa zacali, ked ten moj vtedy este frajer bol v USA a zasibalo mu a vyzeralo to na koniec.. dovtedy sme si pisali (ale nebolo to zoznamenie cez net, poznali sme sa z videnia) V tom case mi dost pomahal, dokonca sme kuli plany na "toho mojho" - vtedy som velmi chcela, aby sa nas vztah dal doporiadku. No a odvtedy co sme sa stretli, sa stretavame stale a tie objatia prisli casom.. ale.. u neho mi to vobec nepripada divne.. mne to k nemu pasuje... od ineho cloveka by mi to asi bolo cudne a brala by som to inak..

sona

sisinka no tak trochu ano tiež sa k sebe tulime ale len so srand alebo len tak že sa máme radi ako kamaráti.. vstrájame ale pobozkať b som ho nechcela teda taká nevinna puska na iíčko to je v norme ale bozkávať sa s ním určite nei ale ja nemám problém s ním hovoriť o čom koľvek

konvalinka

jaja a ty si toho svojho kamarata poznala uz ked si chodila uz teraz s byvalym priatelom? Tiez ste sa k sebe tak tulili, jasili a spravali ako teraz?

sona

áno je to možné som o tom presvedčená na 100% aj ked veľa ľudí tvrdí opak je existuje priateľstvo medz týmito opačnými pohlaviami.. ja mám zopár skvelých kamarátov veľmi dobrých ktorým verím viac ako holkám dá sa na nicgh spoľahnúť viac ako na dievčatá a nemám strach že to hned vytárajú.. je to možné da sa to je meedz nami len čisté priateľwstvo a perfektne to klape je to super mať najlepšieho kamoša ani kamošku.. fakjt da sa to na 100%

sinka

ze tvojmu kamaratovi je jedno,ci niekto z vas bude sklamany alebo nie.ze ho nezaujimaju vase pocity a je mu fuk,ako dopadnete.kolko ma rokov tvoj kamarat?mozno aj on by sa chcel s tebou takto kamaratit xi xi.

jaja

poviem vam nazor mojho kamarata (ineho ;) )pytala som sa ho, co si o tom vsetko mysli s jeho odpoved bola,ze:"nic.. Je to kazdeho osobna vec. kazdy ma take kamaratstvo, ake mu vyhovuje. ak niekomu v ramci kamaratstva vyhovuje, ze sa objime, tak preco nie?"... no, co si myslite o takomto niecom?

jaja

poviem vam nazor mojho kamarata (ineho ;) )pytala som sa ho, co si o tom vsetko mysli s jeho odpoved bola,ze:"nic.. Je to kazdeho osobna vec. kazdy ma take kamaratstvo, ake mu vyhovuje. ak niekomu v ramci kamaratstva vyhovuje, ze sa objime, tak preco nie?"... no, co si myslite o takomto niecom?