priatelstvo medzi zenou a muzom - nezmysel?

jaja

Hmmm. zle som sa vyjadrila.. on sa ma nepyta.. to raz len bola taka tema rozhovoru.. A skor ma zaujima, ze ci on to tak berie, ze stale je to len o kamaratstve.. ale samozrejme, su to len nase dohady (vase a moje) mozno chlapec celu situaciu vnima uplne inak... ale ako som povedala, necem sa ho na to pytat

babenka

bud si to kamaratstvo nahovaras ty,lebo on ti to pripomina,alebo on sa otazkami uistuje,ci je to z tvojej strany stale iba kamaratsky vztah.
nase nazory, samozrejme,jajka.mozno ti pomozu k niecomu.

jaja

ale jka praveze vztah necem.. ale je fajn, ked sa mam ku komu pritulit ked mi je smutno a tak... len ono zvlastne na tom je,ze sa netulime iba ked nam je smutnusko.. hmmm. ale urcite s nim necem na tuto temu debatit.. fakt mi na tom priatelstve dost zalezi a necem ho pokazit zbytocnym pokecom.. veci nech idu same a ja sa potom k nim nejak pridam a zariadim sa.. :)

babenka

tak to uz prerasta do ineho vztahu.myslim,ze tu je hranca taka tenka,ze sa to lahko u jeneho alebo druheho moze zmenit na hlbsi vztah.a drzanie za ruky,oblapanie a tulenie sa k sebe,to vam zarucene nepomaha byt iba kamaratmi.
jajka aj ked si cerstvo po vztahu,tak to nezaruci,ze sa hnes nezalubis.su povahy,ktore ani niekolko rokov nemozu ineho-pr.ja :)) a su opacne,co hned potrebuju prazdnotu zaplnit inym vztahom aby ich rozchod bolel menej.

karola

No ani mne sa nezdá, JAJA,že by ste boli iba kamaráti,je tam niečo viac.Ja ked idem s kamarátom,tak si pokecáme,prípadne ideme na kávu,ale ked idem s drahým,tak sa držíme za ruky apod...

jaja

nie nie, prave naopak..ja to beriem ako naozaj kamaratstvo, nic viac.. (prednedavnom som sa rozisla s niekym koho som moc moc milovala a nie som este uplne ok, tak..) a s tym objatim a drzanim zacal on...

babenka

ja len tolko,ze ak sa to skonci,aby si si nezistila,ze to z tvojej strany bolo viac ako kamaractvo a bude ta to sakramensky boliet,jajka.
ale necitala som vsetko,len tento posledyn prispevok a citim z neho,ze to prezivas hlbsie ako iba kamaratsky.

jaja

No. takze novinky: chystame sa na vylet (ja a ten moj kamarat) a osm sama zvedava, co to bude zac.. Inak, neviem, nie som si tym ista, ale obcas sa tak sama seba pytam, ze ako on veci vidi.. Totiz: keby nas neikto spolu videl, mohol by si mysliet, ze spolu chodime - tulime sa k sebe, ked sme vonku, niekedy sa drzime okolo pliec a pasu a raz som mala pocit, ako keby mi chcel dat pusu.. Obaja vieme,ze sme kamarati a aj to nase tulenie je v ramci kamaratstva, ale neviem, ci je toto vobec normalne :) mne to uplne vyhovuje, ale som zvedava, ci to takto moze ist dlho dalej. Je to krasne a ked sme sa tak bavili na temu kamaratstvo, tak stale som mala pocit, ze je to fakt ciste kamaratstvo.. Aj mi hovoril, ze my dvaja vieme, ze sme kaamrati, ale ostatni to mozu vnimat inak.. No a ja sa vas pytam na nazor, co si myslite o takomto kamaratstve, ked sa k sebe pritulime, drzime sa a tak.. :) diky