proti -pro- ana

Príspevok v téme: proti -pro- ana
karbo

neviem ci vobec mozem zakladat takuto temu, v podstate co propaguje nieco proti tomu co nieco propaguje:) znie to smiesne ak sa chce nejaka baba zapojit budem velmi rada alebo aj chalani pisala som uz aj v teme ppp- hrozne neviem ci to vobec niekoho zaujima ale mam potrebu ....tak ak nahodou budem rada ..mozete pisat svoje nazory, skusenosti ..

leila

tazko sa mi nad tym rozmysla lebo sa bojim nad tym rozmyslat
neviem ci mi to chyba, kazdopadne mi toho vela rodicia davali/davaju ale uvedomujem si ze ot z nejakeho dovodu nechcem/neviem prijat

leila

viete
neviem ci hlavny problem je v tom ze CHCEME BYT STIHLE-nie nieje
ja v tom vidim nieco ako sebadestrukciu chcem sa znicit lebo sa tak neznasam /neviem dovod iked tusim mozno preco a nemam sa preco za to neznasat lebo to boli problemy mojich rodicov a ja som nemohla nic robit/
ale ide akoby o sebaznicenie /tymto sposobom/ preto castokrat nepomaha ked sa ma niekto spyta ci nechcem byt zdrava:( no nechcem lebo sa potrebujem nejako potrestat :(

sisina

Sama pises, ze si tym presla aj ty a to z nevinnej diety, asi tak sa zacina, no kde sa to konci? Alebo ako sa to konci? U niektorej sa to neskonci asi nikdy a niekto sa z toho dostane, ako ty. Napis nieco konkretne,ako to bolo u teba mozno sa z toho poucia ine.

karbo

no stihle mozu byt aj bez toho , len zit trosku zdravsie ..i ked samozrejme chce to trpezlivost ale urcite ten rok polrok stoji za to aby sme si nejakou hlupou anou neznicili zivot sice kilogramy idu dole ako na bezaicom pase ale ak mas mat potom cely zivot fyzicke a psychicke problemy tak by som si radsej dvakrat rozmyslela co robim ....

sisina

Aj ja som bola minule na pro ana stranke, ma tam blog jedno dievca, ktore tu casto prispieva a radi ako sa stravovat...no je to fakt chore a neviem, ci tu pomoze trebars aj psychiater, ked ony samy sa vlastne nechcu vyliecit, ked sa dostanu na liecenie. Je to skoda, skoda mladeho organizmu, ktory si takto vedomo nicia. A preco chcu byt stihle? Je taka doba, kedy sa nezdravo propaguje stihlost, ako synonymum uspechu a viacere tomu podlahnu a uveria, ze je to skutocne tak.

karbo

zacal som vcera pozerat tie stranky a blogy pro ana a ssom z toho zdesena dnes by som sa odvazila povedat ze asi 80 %bab sa trapi a ani sami nevedia kvoli comu, preco chcu byt tak nechutne stihle ..ok kazdy by sa mal o seba starat ale takto....mala som tiez ppp ale urcite som z toho stastna nebola...stane sa ze baba sa do toho dostane ani nevie ako ... z nevinnej diety tak to bolo aj u mna ...ale ze baby chcu anu ,propaguju ake su z toho stastne a dokonca sa stavaju vzorom pre ostatne??nemozem tomu uverit..myslela som ze je to pre baby prekliatie nie radost .....co sa to deje:(

sisina

No napriklad mna to zaujima a casto citam prispevky s temou ppp.Som z toho zhrozena, kolko mladych dievcat ma taketo problemy.Su to vlastne zbytocne problemy, ktore si vyrabaju samy.Niekedy mam pocit, ze tie baby nemaju co robit, len sa zaoberaju samy sebou a svojou postavou, su nou posadnute doslova.