proti -pro- ana

Príspevok v téme: proti -pro- ana
karbo

neviem ci vobec mozem zakladat takuto temu, v podstate co propaguje nieco proti tomu co nieco propaguje:) znie to smiesne ak sa chce nejaka baba zapojit budem velmi rada alebo aj chalani pisala som uz aj v teme ppp- hrozne neviem ci to vobec niekoho zaujima ale mam potrebu ....tak ak nahodou budem rada ..mozete pisat svoje nazory, skusenosti ..

marketka

mne je na grcanie z pro-ana-girls... ja som sice pri tele, ale moja ex-kamoska bola akurat, zacala diety, teraz je zdechla jak svina /ked prestala mat menzes a sla na G, tak doktor liecil vsetko mozne, len si nevsimol, ze je jak z koncentraku, magor - a ked sa jej pytal, preco je taka chuda, tak ona, ze to metabolizmus, ze je normalne - no to jej normalne je 1 pecivo a 1 jablko denne/, ale najviac ma na tom stve, ze jej chalan to vidi /ak sa mu pacia kostry, je podla mna uchyl/, jej rodina to vidi, no NIKTO S TYM NIC NEROBI. ja som jej par krat povedala pravdu, takze uz nie sme kamosky, bo uz asi nie som vhodna.
Ked su baby posuge, mala by ich rodina zavriet do liecebne. Ved povedzte - keby mal niekto napr. rakovinu /nie babka nad hrobom, ale 15-eocna baba/ a nechcela by sa liecit, rodina bu ju do nemocnice dotiahla heverom.
Takze ja z toho vinim najma rodicov... by som ich zavrela do basy na 10 x tak dlho, jak by boli tie holky na psychiatrii.
cus

pusate

VRAJ NEZAPáJATE??? to neni pravda,ved sa furt ktosi za mňa vydával a písal tu môj link,aj takú trápnu tému na to založili a ohovárali ma tam aj môj blog...

karbo

hej baby ale k teme ...pusate ty sa do temy nemusis zapajat to je proti ane a ty ju ako vsetci vieme propagujes ...my sa do tvojich chorych debat nezapajame tak ta poprosim ...

baculataa

velvet si robis prdel?:D ved to akokeby som sa pozerala sama na seba !! kolko vazis a merias ??ja 170cm/58kg a vyzeram presne ako ty

karbo

ana je choroba, su ludia ktori sa z toho dostat chcu len je to tazke lebo uz majuu silno narusenu psychiku a potom ti druhi ktori to beru ako zivotni styl a neuvedomuju si rizika