proti -pro- ana

Príspevok v téme: proti -pro- ana
karbo

neviem ci vobec mozem zakladat takuto temu, v podstate co propaguje nieco proti tomu co nieco propaguje:) znie to smiesne ak sa chce nejaka baba zapojit budem velmi rada alebo aj chalani pisala som uz aj v teme ppp- hrozne neviem ci to vobec niekoho zaujima ale mam potrebu ....tak ak nahodou budem rada ..mozete pisat svoje nazory, skusenosti ..

mrna

ty chces schudnut velvet? podla mna by stacilo dat len nejake posilnovacie cviky-vela serii, male zataze.. aby si mala krasne vytvarovanu postavu.. z tej fotky sa mi nezda nejaka tucna.. skus tam hodit aj zozadu a aj lytka... nie som uchyl, ale takto fakt nevyzera zle :)
ja mam postavu asi taku, ze je vidiet hrooozny rozdiel medzi hrubkou stehna a lytka...

jajka

anorexia je dost podobná drogovej závislosti. rovnako sa dá povedať že feťák si za to môže sám. je to síce pravda, ale to nie je podstatné.
pocit uspokojenia zo seba, z hladu, z chudnutia...je pocit podobný eufórii keď si feťák vezme drogu. je to choroba a závislosť. chorý si neuvedomuje svoj stav a nechce sa liečiť.

businka

smutne je, ze vacsina z tych dievcat ani nevie, co to anorexia vlastne je a co to pre nich znamena.. beru to ako zivotny styl. Vacsina medzi nimi ma normalnu vahu. Anorexiu sa neda privolat, alebo chciet ju a mat ju.

pusate

ja niesom schizofrenička,a už vôbec by som si to sama nepísala!!!
freid,a ako sa to dá registrovať sa tu???? ja to neviem,to kde mám kliknúť a ako čo tam napísať??? ja to vôbec neviem....