proti -pro- ana

Príspevok v téme: proti -pro- ana
karbo

neviem ci vobec mozem zakladat takuto temu, v podstate co propaguje nieco proti tomu co nieco propaguje:) znie to smiesne ak sa chce nejaka baba zapojit budem velmi rada alebo aj chalani pisala som uz aj v teme ppp- hrozne neviem ci to vobec niekoho zaujima ale mam potrebu ....tak ak nahodou budem rada ..mozete pisat svoje nazory, skusenosti ..

karbo

mirabelka.......podla mna by to malo byt protizakonne......myslim stranky pro ana...automaticky by to mali stiahnut z netu..je to akoby sme propagovali rakovinu a hecovali ludi aby viac fajcili a dostali potom rakovinu pluc alebo tuberu..je to ako propagovat smrt...no divne..

karbo

sisina.....hmmm u mna to bolo stastie mozno aj nahoda ze som sa z toho dostala.no dostala ako dostala trvalo este asi 4 roky ..pribrat som sice pribrala a bola som rada lebo som si uvedomovala svoju poruchu co u vaciny napr ako je pusate chyba ze sa z toho chce dostat....po psychickej stranke som urcite este nie stale v poriadku ..to je otazky dost dlhych rokov kym prestanete rozmyslat ako anacka..i ked nechcete je to tam pri tom ako vam silne narusila psychiku je to fakt humus ....je ale rozdiel medzi tym ked si baba uvedomi ze ma problem a chce s tym aj nieco urobit i ked to nutkanie je tam stale ..stale pocita kalorie kontroluje co zjelda a boji sa kilogramov jedlo je stale nepriatelom i ekd sa hnusy smaa sebe vidi aka je chuda no predsa..je to choroba..a je potom ta druha skupinka ktora nieze tak zije a je stastna ale este to aj propaguje, neodsudzujem ich lebo ta choroba je fakt zakerna ...zacne ta to akoby bavit tyranizovat sa vidi v tom nejaky zmysel az tak ze je presvedsena ze len tak bude stastna ..nieje to o tom zenema dost lasky ..moj pribeh je dost dlhy nebudem vas tym zatazovta ja len som zhrozena z toho ako velmi ana dokaze zmenit jedno krasne zdrave dieva na vychudnutu kopku nestastia

mirabelka

leila to vystihla...trestame sa, za to, za co vlastne nemozeme :(
ale k veci. pro ana, som si pozerala aj ja a poviem vam, ze mi to poriadne nastrbilo moju psychiku, cim viac som ich citala a videla thinspo, tym viacej som sa nenavidela :( sama by som vsetky tie stranky zrusila, aby uz neublizovali viac ako je :(

pusate

,,pusate,,
do čerta,ešte ťa to neomrzelo sa za mňa vidávať a všade písať ten link???? chod už s tým do p...