Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Zapal mocovych ciest

karola

tak, po pol roku, ked sa mi darilo nedostat tu hnusnu E coli, tak ju mam znovu... 10 dni Nolicin a potom si budem davat obzvlast pozor! Pritom som vsetky rady dodrziavala, ale zabudla som si pred spanim vziat C vitamin a rano som uz mala nanic moc

alpha

asi si citlivejsia znie to divne ale partner sa musi poriadne umyt ruky alebo penis a nie mydlom alebo niecim parfemovanym dobry je sedaci kupel v teplej vode a borievkovej alebo cedrovej silici tie silice su fakt dobre na vsetko

markketa

ano,samozrejme,aj u mužov.ta soda vlastne vyplavi a zniči všetky plesne a infekcie v tele.a čajik je močopudny a zaroven čisti,takže to skorej vicikaš.a ak nieje bicarbona,tak na špic ližičky je dobry aj prašok do pečiva.

markketa

možno sa vam to bude zdat ako sprostost,ale je nato dobre ak sa pije soda bicarbona rozpustena vo vode,taktiež sedacie kupele v takejto vode a este je dobry nato cesnak.dufam,že ma tu nikto nevysmeje,poradila mi to raz jedna bilinkarka a mne to naozaj pomohlo aj na zapal mechura aj pošvy a vaječnikov,teda celeho spodku.normalne ošupat stručok cesnaku,prevliect cez neho hrubšiu nit,urobit vlastne akoby tampon a na noc vložit do pošvy,nie moc hlboko,skratka tak ako pri použiti tampona.ale pred tym poriadne uviazat tu nit!!!!!!!!!takto to zopakovat aj viac noci,alebo po sexe.všetky bakterie,infekcie a zapali by mali ustupit.tiež som tomu sprvu naverila,ale nakoniec som to skusila a fakt mi to pomohlo.a ešte je dobre pit aj prasličkovy čajik.

222

pravidelne pitie urolog.caju a niektre obsajhuju aj bylinky, ktore sa nesmu dlhodobo-hrozi poskodenie oblic.parenchymu-ihlica trnista/ a ani dlhodobe uzivanie az tak vysokych tavok vit.c /moze sposobit oxalatove oblickove kamene/sa nesmie!!!poradte sa v lekarni, su pripravky na prirodezene okyslenie mocu.

222

z vyteru???tomu nerozumiem, tak sa asi zapal moc.ciest nezisti, skor z mocu na mikrobilologiu.doporucovala by som zvysenu hygieny/aj vas, hlavne v okoli pohlavia/aj ochlpenie/, prezervativ je samozrejmost ak su taketo problemy,a pred stykom vyprazdnit moc.mechur a aj po styku/priatelka/.a priatelke poradit, aby vela pila, zdravy moc precistuje mocove cesty, a odplavuje bakterie/ktore tam ziju tak ci tak/okrem toho, ma kyslejsie pH, tak posbi prirozdene antimikrob.ak clovek vela nepije , tak ani nemoci, neprecistuju sa moc.cesty, vysychaju a lahsie sa zachytavaju bakterie, a pri znizenej imunite sa prejavi zapal. aj brusnicovova stava alebo kapsulky/poradte sa v lekarni/ su dobre.