Zapal mocovych ciest

dagmar

Mám zápal močových ciest,ale nemám pálenie.Chodím často močiť,bolí ma chrbát na bokoch,je mi zle od žalúdku,mám krče v podbrušku a preháňa ma.Mám zimnicu a zvýšenú teplotu.Lekár mi dal antibiotiká na močové cesty.Je to skutočne zápal močových ciest aj keď nemám pálenie a bolí ma viac chrbát na bokoch?Ďakujem

RNG

Okrem brusnic(cranberry)ktore svojim obsahom berberickej kyseliny vedia splachnut doslova bakterie zo sliznic, je aj isty cukor, ktory je az 30 krat ucinnejsi. D-manoza je natolko pritazliva roznym bakteriam, ze sa odhaknu zo sliznic a daju sa splachnut.
Kura pozostava s pol lyzicky d-manozy kazde tri hodiny a spravidla po 2-3 dnoch je po nakaze.
Pomocne je, samozrejme pitie mnozstva vody a hodne zriedenych nesladenych ovocnych stiav.
Mnohe caje maju tiez antimikrobialne vlastnosti, specificky andska Chanca piedra(phylanthus nirrurri), ktora v spravnych davkach(6 gramov denne=polievkova lyzica) odstrani ladvinove aj zlcove kamene.

lajla5478625

zdravím. práve dnes som opäť dostala zápal moč. ciest. je to hrozné, pijem čaj, je noc, vyhrievam sa na elektrickej dečke a čítam rady. stáva sa mi to často a už som bezradná

denisa

Ahojte.Ja prave sedim s bolestami pri PC a citam si vase rady.Ta bolest je neznesitelna mam pocit ze mi odtrhne cely spodok a co je najhorsie je nedela takze k urologovy sa nedostanem.Rano som sa zobudila na velke bolesti uz som si slahla aj nejake tabletky prosti bolesti ale nic zatial nezaberaju.uvarila som si caj a teraz budem cakat kedy ma to prejde dufam teda.neviem ci mam ist na pohotovost alebo nie ale z tej bolesti nemozem ani chosit to je hruza.podla mna to je zapal mechuru.ten mavam dost casto a tiez sa mi to stale vracia.je to hrozne ze sa mi to vracia.Mavala som to kazdy mesiac potom som sa liecila s urovaxonom a pol roka nic nebolo teraz som to dostala asi po dvoch mesiacoch.Asi by som sa mala znovu dat preliecit!!!