Zapal mocovych ciest

dagmar

Mám zápal močových ciest,ale nemám pálenie.Chodím často močiť,bolí ma chrbát na bokoch,je mi zle od žalúdku,mám krče v podbrušku a preháňa ma.Mám zimnicu a zvýšenú teplotu.Lekár mi dal antibiotiká na močové cesty.Je to skutočne zápal močových ciest aj keď nemám pálenie a bolí ma viac chrbát na bokoch?Ďakujem

RNG

Okrem brusnic(cranberry)ktore svojim obsahom berberickej kyseliny vedia splachnut doslova bakterie zo sliznic, je aj isty cukor, ktory je az 30 krat ucinnejsi. D-manoza je natolko pritazliva roznym bakteriam, ze sa odhaknu zo sliznic a daju sa splachnut.
Kura pozostava s pol lyzicky d-manozy kazde tri hodiny a spravidla po 2-3 dnoch je po nakaze.
Pomocne je, samozrejme pitie mnozstva vody a hodne zriedenych nesladenych ovocnych stiav.
Mnohe caje maju tiez antimikrobialne vlastnosti, specificky andska Chanca piedra(phylanthus nirrurri), ktora v spravnych davkach(6 gramov denne=polievkova lyzica) odstrani ladvinove aj zlcove kamene.

lajla5478625

zdravím. práve dnes som opäť dostala zápal moč. ciest. je to hrozné, pijem čaj, je noc, vyhrievam sa na elektrickej dečke a čítam rady. stáva sa mi to často a už som bezradná

denisa

Ahojte.Ja prave sedim s bolestami pri PC a citam si vase rady.Ta bolest je neznesitelna mam pocit ze mi odtrhne cely spodok a co je najhorsie je nedela takze k urologovy sa nedostanem.Rano som sa zobudila na velke bolesti uz som si slahla aj nejake tabletky prosti bolesti ale nic zatial nezaberaju.uvarila som si caj a teraz budem cakat kedy ma to prejde dufam teda.neviem ci mam ist na pohotovost alebo nie ale z tej bolesti nemozem ani chosit to je hruza.podla mna to je zapal mechuru.ten mavam dost casto a tiez sa mi to stale vracia.je to hrozne ze sa mi to vracia.Mavala som to kazdy mesiac potom som sa liecila s urovaxonom a pol roka nic nebolo teraz som to dostala asi po dvoch mesiacoch.Asi by som sa mala znovu dat preliecit!!!

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.