Zapal mocovych ciest

zds

- vylúčte (vyliečte) ochorenia ženských orgánov, lebo infekcia sa môže prenášať odtiaľ
- preliečte sa aj s patnerom, ak je to potrebné
- na začiatok silnejšie antioxidanty, napr. vit. C (môže byť od Jamiesona) 2-3x denne aspoň 1 týždeň
- šetrite obličky ako aj oblasť moč. mechúra pred chladom (napr. aj móda s holými krížami a bruškom nahráva takýmto zápalovým situáciám)
- šetrite obličky aj celý organizmus od stravy, ktorá obsahuje príliš živočíšnych bielkovín
- veľa sladkostí a bielej múky (chleba, rožky) pomaly ale spoľahlivo devastuje imunitný systém
- veľa tekutín (nie kola, pivo a minerálky), urologický čaj je ok, ale aj normálny čistiaci čaj, ktorý očistí krv a iné tekutiny
- vynechajte vaňové kúpele, návštevu sauny, plavárne na nejaký čas

lelkesová

Ked ma urolog privíta s tým, že "Už zase ste tu? čo s vami?", tak najradšej by som sa rozplakala. Od augusta chodím týždenne k nemu, a stále mi vracajú bolesti, zápaly. Vyskúšali sme Medociprin,Nolicil, Ceflox, Bismoral, Cipin... A od začiatku všetko znova ...Som už zúfala...

Nimbi

Rupert: podobny problem sme mali s priatelom aj my.Lekarka mi povedala, ze to moze byt sposobene tym, ze si s priatelom "vymiename" zapal mocoveho mechura. U muzov sa nemusi tento zapal prejavit,preto mi odporucila, aby sucasne so mnou bral antibiotika aj moj priatel.

marfa

Ahojte čítam že sa s týmto problémom netrápim len ja. Absolvovala som asi všetko.Po každom vymočení mám ten pocit ani ho neviem popísať oblieva ma studený pot.Doktor povedal že sa mám s tým naučiť žiť dá sa to.Venujem sa tomu sama a s pomocou neurologa sa mi to možno podarí.Začala mi trpnuť pravá strana až po koleno a v driekovej oblasti mám zaseknutý nerv ktorý ústi k močovému mechúru. Nebolí vás chrbát pozrite si stavbu tela a možno aj vy zistíte že dôvod je niekde inde prajem veľa síl.

sii

nie chod tam este dnes lebo ja som to tiez tak zanedbavala a dostala som zapal obliciek a teraz mam aj chronicky zapal mocoveho mechura

slecna

Nikdy som nemala zapal mocovych ciest, aj ked ako mala som mala problemy s mocenim.
Zrazu dnes vlastne vcera vecer mi bolo zle od zaludla pocit na zvracanie sice presiel ked som zaspala, ale v noci som sa zacala kazdu chvilu budit ze musim ist na vecko. a tam nic len par kvapiek neprijemny pocit a cervene sfarbenie. zajtra lekak..

gremoni

Jej, uzasne zistit, ze naozaj aj ini to riesia. Ja som s tym tiez behala v kuse po vsetkych moznych doktoroch a vseci ma stale uistovali, ze to nemoze byt z pohlavneho styku, a ze to bude z prechladnutia. Ked som konecne donutila lekarku, aby ma poslala k urologovi a on mi uveril a povedal, ze to naozaj existuje, ze niektore zeny su na to nachylnejsie, tak som sa az rozplakala, ze konecne. A z takych tych odbornych rad a rieseni - no, ano obcasne preliecenie antibiotikami, ked som to nepodchytila skor - ale v podstate - brusnicove pastilky, dosledna hygiena u oboch, opatrnost pri niektorych polohach, dlhsia predohra, jemnejsia manipulacia a hlavne - dosledne dodrziavanie pitneho rezimu - pit po cely den, pravidelne - a chodit na WC pred aj po

tonik

ja mavam tiez posledne tri roky problemy so zapalmi, vyuzivala som tiez vsetky mozne lieky a stale sa mi to vracia, uz som tiez zufala, ale dost mi pomaha Urinal/vitaminy s brusnicovym extraktom a samotne susene brusnice. teraz som sa dala na homeopatiu, lebo antibiotika mi nepomahali, vzdy len docasne, tak uvidime. tiez som si vsimla, ze to dostavam po pohlavnom styku, ale urolog mi povedal, ze to nema s pohlavnym stykom co robit!!! tak tomu fakt neverim, lebo som sa uz aj docitala o tom. skus sa dat vysetrit aj ty, lebo moj priatel bol prenasacom E/coli, tej bakterie co to sposobuje a sam mal zapal len raz, zato ja asi 30krat. zelam vela stastia.

niekto (KE)

Posli mi tvoju mail adresu a poslem ti mobilne cislo kde ti pravdepodobne budu vediet pomoct. Asi by zmazali tento prispevok ako reklamu keby som tu dal rovno cislo.

tiny

ruper, ak pouzivate kondom tak tam by mohla byt hlavna pricina ak nie tak je to naozaj dost zvlastne, chuda ja som to mala raz v zivote ale myslela som ze zomriem, ps, nech zmeni doktora